+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E200 Kompresor

Unhappy E200 Kompresor

Herkese kazasız belasız sürüşler dileyerek soruma geçiyorum.

1998 model 186 bg E200 kompresor aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum.
    Kompresor olduğundan çekincelerim var bir türlü karar veremedim.
    Bu modele lpg uygulayan arkadaşlar fikirlerini belirtirse çok makbüle geçecek.

herkese iyi çalışmalar.

Cevap: E200 Kompresor

Aracınıza MY-07 montajı yapılacak yetkili bayilerimiz de yaptıracağızın montaj da sorun yaşamazsınız.İyi çalışmalar

Alıntı asetunc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese kazasız belasız sürüşler dileyerek soruma geçiyorum.

1998 model 186 bg E200 kompresor aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum.
    Kompresor olduğundan çekincelerim var bir türlü karar veremedim.
    Bu modele lpg uygulayan arkadaşlar fikirlerini belirtirse çok makbüle geçecek.

herkese iyi çalışmalar.
    sayın asetunc;

Kompresor Aracınıza defalarca BRC Montajı yapılmıştır.% 45 lere varan yakıt tasarrufu ve mükemmel bir sürüş konforu sağlarsınız.Tereddütsüz BRC montajı yaptırabilirsiniz.şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Çok teşekkürler cevaplarınız için. Son bir soru.
    Patentli yeni montajınızda manifoldun delinmesine gerek olmadığı söyleniyordu. Kompresor aracımdada bu geçerlimidir?

iyi çalışmalar.

MERCEDES C 200 KOMPRESÖR BU MONTAJ İÇİN ÇOK UYGUN BİR ARAÇ.TEREDÜTSÜZ YAPTIRABİLİRSİNİZ...GÜRSEL USTA....

Smile Cevap: E200 Kompresor

2A İzmir otogazda my07 sistemi montajı yaptırdım.
    Gözlemlerimi sizlerle paylaşacağım.
    Cevap veren herkese çok teşşekürler.

merhabalar,
    2005 model M271 motorlu C180 kompresor motorlar herhangi bir problem oluşmadan LPG'lenebiliyorlar mı? Özellikle lambda sensörleri ile ilgili olarak Check Engine Light (CEL) uyarısının sık sık ortaya çıktığı söyleniyor. Bu durum bütün kompresör motorlar için çözülmüş müdür? Yoksa bu problem hiç mi yok? Cevaplandırabilirseniz çok sevinirim.

Yetkili bayilerimizde yaptıracağınız montaj da sorun yaşamazsınız.Aracınıza lpg de yapılacak düzgün bir rolanti ve yol ayarından sonra lamda sensörü arızası vermez.İyi çalışmalar

MERCEDES ARAÇLARIN MOTORLARINDA KULLANILAN TEKNOLOJİ BİR ÇOK ARAÇTA KULLANILMIYOR.BU SEBELE BU ARACA YAPILACAK LPG DÖNÜŞÜMÜ ÇOK DİKKKAT İSTER.DENEYİMLİ BİR USTANIN BRC NİN SON ÇIKAN ÜRÜNÜNÜ PLUG&DRIVE UYGULARSA PROBLEM ÇIKMAZ , AYRICA MANİFOLDU DELMEDEN ENJEKTÖR ALTI APARATLARI DA TAKILIRSA DAHA DA MÜKEMMEL OLUR.KABLO KESİLMEDEN YAPILACAK MONTAJIN BİR SÜRÜ UYARI SİSTEMİNİ ETKİSİZ KILAR VE HER HANGİ BİR LAMBANIN YANMASINI ÖNLER.SAYGILAR....GÜRSEL USTA....

2000 MODEL 186 BEYGİR E200 KOMPRESSÖR ARACIMA BRC LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM ANCAK ARACIMA UYGUN TURBO KİT TAKILMASI GEREKİYORMUŞ.YAKLAŞIK 20 GÜNDÜR MY07 TURBO KİT GELMESİNİ BEKLİYORUM.BU KONUDA FORUM YETKİLİLERİAYDINLATICI BİLGİ VERİRLERSE SEVİNİRİM.DEĞİLSE BAŞKA ARAYIŞA GİRELİM.SAGILARIMLA.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler