+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Peogeut 406 SV 2.0 Ful grup araç için yeni Ecu

Peogeut 406 SV 2.0 Ful grup araç için yeni Ecu

Sayın Yetkili,

Ankara'dayım... 1998 Model Peogeut 406 SV 2.0 aracımda sıralı sistem BRC LPG takılı ( 05.06.2007 tarihinde takıldı ve garanti kapsamı içerisinde).. Aracıma fazla sarfiyatı nedeniyle LPG ayarı yaptırmak için öneri üzerine Yaldızlar'a gittiğimde Sinan bey, aracın full grup olduğunu ve BRC'nin full gruplara uygun olmadığını, bu yüzden ayar yapılamayacağını ve yeni bir program yüklenemeyeceğini söyledi.. Büyük hayal kırıklığı yaşadım... Ancak, bu (full grup çalışan) araclar için BRC tarafından yeni bir ecu üretileceğini ifade etti...

Sizden ricam böyle yeni ek bir donanım üretimi sözkonusu mu, üretimi gerçekleştirildiyse piyasada bulmakta mı ?

Yardım ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim...

Cevap: Peogeut 406 SV 2.0 Ful grup araç için yeni Ecu

Montajı nerede yaptırdınız.İyi çalışmalar

Merhaba,

Montajı yine sizin yetkili servislerinizden olan Ayar Oto'da yapıldı...

Durumunuz ile ilgili pm gönderildi.İyi çalışmalar

Sayın Yetkili,

Benim sizden öğrenmek istediğim, benim arabam gibi full grup çalışan araçlar için, (Yaldızlar'dan Sinan beyin söylediği gibi) yeni bir ecu üretildi mi...

Full grup araçlar için elektroniğimiz mevcut.İyi çalışmalar

Aracımda (Peogeut 406 Full Grup) var olan rölanti sorununu üstün özverili çalışması ile sonlandıran, BRC 2A Müh. yetkililerine ve konuda yardımlarını esirgemeyen Yaldızlar Otogaz sahibi sayın Sinan Bey'e sonsuz teşekkürler ederim...

Sayın Ocaliptus;

Sizi memnun etmiş olmamız firmamız adına gurur vericidir;kazasız ve neşe dolu günler temenni ederiz.

Saygılarımızla

Alıntı Ocaliptus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracımda (Peogeut 406 Full Grup) var olan rölanti sorununu üstün özverili çalışması ile sonlandıran, BRC 2A Müh. yetkililerine ve konuda yardımlarını esirgemeyen Yaldızlar Otogaz sahibi sayın Sinan Bey'e sonsuz teşekkürler ederim...

MRB BENDE PERŞEMBE GÜNÜ PEJO 406 ALCAM ARAÇ SAHİBİYLE KONUŞTUK.ALACAĞIM ARAÇ ÇANAKKALEDE BEN TEKİRDAĞ MALKARA İLÇESİNDEYİM. ARACA HEMEN LPG TAKTIRMAK İSTİYORUM.SATISI ÜSTÜME ALIP GELSEM RUHSATI DEĞİŞTİRMEDEN VE MALKARADA LPGSİNİ TAKTIRSAM İŞLETİRKEN RUHSAT SAHİBİNİN BULUNMASINA GEREK VAR MI. RUHSATIDA O ZAMAN ÜZERİME ALAYIM DİORUM DA

BİDE MALKARADAKİ BRC BAY,İNİZ Mİ İYİ YOKSA KEŞANDAKİMİ YANİ HANGİSİ DA
    HA BİLGİ VE TEKNOLOJİK İMKANA SAHİP?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler