+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: garanti kapsamı simit tüpler

garanti kapsamı simit tüpler

benim arabama yeni tüp taktırdım.40ltlik hiçbir zaman 23 litreden fazla almadı şamandıra arızalı pompalar farklı yok barları düşük yeni şamandra takıldı hala 23-24 lt gaz alıyor.aynı tankı kullanan arkadaşlarım 31-32 lt gazı istediği yerden alabiliyor.şimdi yetkililer soruyorum ustam 45lik tank takalım dedi tamam dedim.garanti belgesinide getir dedi baktım garanti belgesine tank ebatı simit 45lik tank diyor benim arabamda 40lık takılı bu iş nasıl oluyor.usta 45lik takarsam sen işlettiysen bir sürü uğraşırsın dedi.yani niye biz uğraşacağız ben anlamıyorum.sen 2 yıl garantili malzeme takıyon sorun çıkıyor çözemiyorsun her isteğin yapılıyor biz madur oluyoruz.lütfen yetkililer ne yapmam gerektiğini söylesinler

Cevap: garanti kapsamı simit tüpler

Montajı nerede yaptırdınız.İyi çalışmalar

Cevap: garanti kapsamı simit tüpler

sayın yetkililer aracıma 45lik simit takıldı şimdi 36 37 litre gaz alıyor.sorunum çözüldü yeterki hakkımızı aramayı bilelim birde sizinle temasa geçtim deyince problem kalmadı.ama eskiden şehir içi şehir dışı ortalama 145ytl yakıyordu şimdi yeni versiyonu yüklediler üstelik 185 195 eçıktı.bakalım bunada bir çare üretiller herhalde yada siz bir fikir verirsiniz.teşekkürler 2a mühendislik adınız yetiyor.çok memnunum

Talking Cevap: garanti kapsamı simit tüpler

Alıntı matyas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın yetkililer aracıma 45lik simit takıldı şimdi 36 37 litre gaz alıyor.sorunum çözüldü yeterki hakkımızı aramayı bilelim birde sizinle temasa geçtim deyince problem kalmadı.ama eskiden şehir içi şehir dışı ortalama 145ytl yakıyordu şimdi yeni versiyonu yüklediler üstelik 185 195 eçıktı.bakalım bunada bir çare üretiller herhalde yada siz bir fikir verirsiniz.teşekkürler 2a mühendislik adınız yetiyor.çok memnunum
    lpg tankı yeni takıldığı için en az 3 depodan sonra yakıtı hesapla içindeki hava boşalmasını bekle iyi çalışmalar
    :PDT_95:

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler