+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sıralı sıstem montajında devrım ?

sıralı sıstem montajında devrım ?

bu ana sayfada gorunen 2a tarafından gelıstırılen sıstem opel astralar ıcın uygulanabılıyomu cunkı hangı araclara uygulandıgı bellı degıl

motora delık acmadan lpg sıstemı taktırmak ıstıyorum bu sıstemı ne zaman taktırabılırım

Cevap: sıralı sıstem montajında devrım ?

Aracınızı yetkili bayi inceleyecek ve karar verecek.İyi çalışmalar

Alıntı 1devil1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ana sayfada gorunen 2a tarafından gelıstırılen sıstem opel astralar ıcın uygulanabılıyomu cunkı hangı araclara uygulandıgı bellı degıl

motora delık acmadan lpg sıstemı taktırmak ıstıyorum bu sıstemı ne zaman taktırabılırım
    SAYIN DEVİL1;

Opel astra aracınıza gaz piposu takılarak montaj yapılması tecrübeyle sabit . Aracınızın benzin enjektör ve manifolt yapısı uygundur.şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

hı uygunsa burdakı bayı ıle gorusup bu sıstemı uygulatayım cunkı aracınıza uygun degıl dendı delınerek yapılacak dendı fakat ben bu sıstemde takılmasını ıstıyorum bu sornu nnasıl cozebılrıım

Alıntı 1devil1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hı uygunsa burdakı bayı ıle gorusup bu sıstemı uygulatayım cunkı aracınıza uygun degıl dendı delınerek yapılacak dendı fakat ben bu sıstemde takılmasını ıstıyorum bu sornu nnasıl cozebılrıım
    SAYIN 1DEVİL1;

Yetkili servisiniz ile tekrar görüşün ,aracınızı daha detaylı inceledikten sonra montajın mümkün olduğuna onay vereceklerdir.Çünkü dediğimiz gibi opel astralara gaz piposu montajı mümkün.şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

cok tesekkurler gııdp gorusecegım

Alıntı ozenclerotogaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SAYIN DEVİL1;

Opel astra aracınıza gaz piposu takılarak montaj yapılması tecrübeyle sabit . Aracınızın benzin enjektör ve manifolt yapısı uygundur.şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    1.6 2001 vectra'yada bu sistem uygulanırmı acaba ? banada uygun değil dediler ve manifoltu deldiler.

Alıntı ISM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.6 2001 vectra'yada bu sistem uygulanırmı acaba ? banada uygun değil dediler ve manifoltu deldiler.
    sayın ısm;

2000 md ve alt modeldeki opeller için gaz piposu montajı mümkün .Bu araçların enjektör kalınlığı uygun.fakat 2001 md ve üzeri opellerin enjektörleri ince bu yüzden şuanki gaz pipolarının montajı aracınıza uygun değil.fakat kısa süre içerisinde bu araçlara uygun pipolarımız çıkacaktır.

Özençler 2A Çorum Otogaz

98 MODEL OPEL CORSA GSİ İÇİN BU SİSTEM MÜMKÜN MÜ?
    VE BU SİSTEM MI DAHA KULLANIŞLI YOKSA DELEREK YAPILAN SİSTEM Mİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler