+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: montaj ve tüketim konusunda

montaj ve tüketim konusunda

29-04-2008 tarihinde fs otogaza seat cordoba arabama sıralı my07 taktırdım. taktırdıktan sonra 500 km şehir içi kullandım şehir içi tüketimim 9.5 litre lpg dir 2000 km şehir dışı kullandım 90-100 km hızlarda 7.5 litre lpg otobanda 140-160 km hızda 8.5 litre lpg tüketimim vardır aracımda brc sıralı my07 sistemim ve montajından dolayı herhangi bir problemim yoktur bundan dolayı fs otogaza ve mehmet ustaya teşekkürlerimi sunar işlerinde başarılar dilerim

Cevap: montaj ve tüketim konusunda

bizde teşekkür ederiz biraz alakasız oldu ama....!

Cevap: montaj ve tüketim konusunda

bence bu konuda montaj ve tüketim konusunda farklılıklar olabilir.
    mesala regulatörün mümkün olduğunca kısa bağlantı yapılmasın ve manifold lara da motora en yakın yerden ve dogru açıdan yapılması olarak yakıt fark edebilir.
    yada regulatörün seri yada paralel sogutma hortumlarına montajı da lpg ye daha erken geçmesi şeklinde de benzini daha az kullanarak tasarrufu arttırabilir.
    zira bir arkadaşımda eski bir araç var çok yakıyordu. karbüratörlü araç. son gittiği ustası
    mikser i iptal edip direk bogazdan bağlantı yapmış. araçın çekişi arttığın ve yakıtının düştüğunü söylüyor. bence olabilir.
    97 honda euro civic 1.4i

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler