+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tank değişimi...? 2a mühendislik cevap verirse memnun kalırım.

Tank değişimi...? 2a mühendislik cevap verirse memnun kalırım.

Ben toyata rav4 e yeni brc taktırdım. sızdırmazlık aldım fakat daha ruhsata iletmedim. bu aşamada 60 lt lik berece taknkını 45 lt olarak değiştirebilirmiyim. Eğer değişim yapabilirsem bunun için ne yapmam gerekiyor extra ücret vermem gerekiyormu bu konularda bilgi verirseniz memnun olurum teşekkürler. 2a dikkatine...

Cevap: Tank değişimi...? 2a mühendislik cevap verirse memnun kalırım.

Montajcı firma ile görüşmenizi tavsiye ederiz.İyi çalışmalar

Question Cevap: Tank değişimi...? 2a mühendislik cevap verirse memnun kalırım.

Alıntı volkan.ozdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben toyata rav4 e yeni brc taktırdım. sızdırmazlık aldım fakat daha ruhsata iletmedim. bu aşamada 60 lt lik berece taknkını 45 lt olarak değiştirebilirmiyim. Eğer değişim yapabilirsem bunun için ne yapmam gerekiyor extra ücret vermem gerekiyormu bu konularda bilgi verirseniz memnun olurum teşekkürler.
    dostum bende 2003 rav4 'e LPG dönüşümünü yaptırdım. simit tankımı bagaj zeminine koyarak uyguladım. ama sızdırmazlık raporunu alamadım. sen nasıl bir uygulama yaptın tankı aracın neresine koydun. yardımcı olabilir misin. resimli olursa sevinirim

montajı antalyada yaptırdım ve şuan istanbuldayım burdanda artvine gidecem. yaklaşık 1000 km oldu hem kontrol yaptırmak hemde bu değişme olayını görüşmek için istanbulda herhangi bir yetkili servise gitsem olurmu. Birdaha antalya ya gitme şansım yok. teşekkürler.

tank koltuk arkasına paralel şekilde takıldı. fotoğrafları uygun bir zamanda ekler gönderirim.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler