+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RENAULT 9 FAİRWAY

Question RENAULT 9 FAİRWAY

SELAM ARKADASLAR BEN İKİ HAFTA ONCE KARTAL SANAYIDEN BRC TAKTIRDIM.ARABAM ESKIDEN ÇOK ATAK BIR ARABAYDI SIMDI 1.VITESTE PATINAŞ BILE CEKMIYO 2.VITESLE YOKUS CIKMIYO CALISIRKEN GAZLA ZOR CALISIYOR.BANA TAKTIRIRKEN 2 YADA 3 DEPO SONRA GEL AYAR YAPALIM DEDILER.BENIM BU YASADIKLARIM NORMAL MI O KADAR SURE BEKLIYEYIM MI YOKSA HEMEN GITMELIMIYIM.ILGILENEN OLURSA SEVINIRIM KOLAY GELSIN...

Cevap: RENAULT 9 FAİRWAY

kardes ben sana öncelikle sunu soleyım bende 94 flashs var benımkıde brc tup takılı ama ınankı benzını aratmıyor bıle demişşinya kalkarken patı cekmıyor dıye benım araba bırıncı vıtes gıderken gaza yuklendıgınde yolda gıderken patı cekıyo burada arkadaslar hayret edıyo ama ben ayar yaptırdıkdan sonra oldu bu olay o ayarı yaptırana bulana kadarda göbegim çatladı.fakat benım arabadada bı sorun var tekleme sorunu var araba benzındede tekleme yapıyor sanırım dıstırıbutor kapagı arızalı yada bujı takımından kaynaklanıyor sen nerden katılıyorsun ıstersen benım tamırcını adresını verebılırım sana.

çarşı, ustanın adresini ve mumkunse telefonunu alabilir miyim?
    özele de yazabilirsin sakıncası varsa...
    teşekkürler.

selam arkadaslar ben kartalda oturuyorum kartal sanayı dekı brc ye arabamı ayar yaptırdım 2 ay once kullanıyorum suan ıı gıbı fakat arabanın devır saatını gosteren kadran sabıt durmuyo.soyle ızah edeyım araba rolantide calısırken kadran 10 un uzerıne cıkıyor altına ınıyor.ayar yaptırıyorum bır sure sonra tekrar aynı sorunla karsılasıyorum.sunu da sıze sormak ıstıyorum 50 lıtrelık depom var 40 lıtre lık doldurabılıyorum.bu 40 lıtreyle 350 km yol yapamıyorum sızın araclarınız km re de ne kadar yakıyo yada bır depoyla ne kadar yol alıyo?cevap verırsenız sevınırım.bırde su tamırcının adresını verırsen sevınırım.

usta adresı gonderırsen sevınırım.bırde benım aracın devır saatı sabıt durmuyo motor ısınmadan once 10 un altında ısındıktan sonra 10 un ustune cıkıyor.ayrıca 40 lıterlık gazla 300 km yol alamıyorum bu bayagı canımı sıkıyo

Karbüratörünüz ne durumda?
    Manifolt tan hava alıyor olabilir, yada karbüratör takozundan.
    Ayar yapılırken bant vs kullanılmaması gerekir. İyi bir ayarla benzin kadar olmasada iyi bir performans alırsınız.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler