+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 99 MODEL KARBÜRATÖRLÜ ACCENT 1.3 LX

99 MODEL KARBÜRATÖRLÜ ACCENT 1.3 LX

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum ve BRC taktırmaya karar verdim. Şuan Şırnakta öğretmen olarak görev yapıyorum ara tatil için Ankaraya geldiğimde tüp taktıracam aracıma. Benim aracıma takılacak sistemin bana ruhsat dahil maliyeti ne kadar olur ve Ankarada bu işi yapan servisler içinde en problemsiz ve en samimi olanı hangisidir...

cevaplarınız için şimdiden teşekür ederim...

Cevap: 99 MODEL KARBÜRATÖRLÜ ACCENT 1.3 LX

sanırım çok bir soru sordum ki ne bir firma yetkilisi nbede bir vatandaş cevap verme lütfunda bulunmus.
    Sayın yetkililer bir haftadır bu soruma cevap bekliyorum ve buda benim "2a" konusunda ve BRC konusunda düşüncelerimin değişmesine neden oluyor şunu bilmelisinizki bu tarz forum siteniz varsa ne kadar cabuk cevap yazarsanız okadar güvenilir olursunuz...

Benim bu bir haftada anladığım kimsenin ilgilenmediği ve ilgilenmeyeceğidir.

Sn gokeri firma olarak bayi yönlendirmey çok etik bulmuyoruz.Hepsi gerekli eğitimleri almıştır ve her her bayimizin yaptığı montajın arkasındayız.Giriş sayfamızda Ankara yetkili bayilerimizin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.Maliyet konusu iller bazında rekabet şartları nedeni ile az da olsa değişmektedir.İlginize teşekkür ederiz

cevabınız için teşekkür ederim bu cevabı bir hafta öncesinden de verebilirdiniz ben bunu kastedmek istemiştim... Sizi cok ii anlıyorum firma ismiş vermek istememenizi...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler