+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çalışmama Problemi

Unhappy Çalışmama Problemi

12/06/2007 tarihinde Yavuz Otogaz Kayseri bayinizde aşagıda teknik özellikleri belirtilmiş olan BRC marka otogaz dönüşüm kiti taktırdım.Son bir aydır arac ilk çalışmada çalışmıyor.Gaza defalarca bastığımızda 3/5 defa marş a basıldıgında cok zor çalışabilmektedir.Bu yüzdendir yeni akü almak zorunda kaldık.Eğer motoru benzinde iken stop edersek problem olmuyor.Sorun yokmuş gibi çalışıyor.Ancak lpg de stop edersek problem yaşanıyor.Servise Yavuz Otogaz götürdüm yeni programlama yaptılar.Filtre değişti.Ayrıca fiat serviste motor servis bakımlarıda zamanından önce yaptırdım soru hallaolur diye ancak yinede problem çözülemedi.Servis te (yavuz otogaz) problemi çözemedi ve size mail atmamı önerdiler.Bu konu ile ilgili olarak ilgi ve yardımlarınız bekliyorum.

Cevap: Çalışmama Problemi

Cevabınız pm den gönderildi.İyi çalışmalar

cevabı buraya yazın bizde bilelim. aynı sotun bendede var. size email attğım halde ilgilenmiyorsunuz

Aracınız lpg kitiniz hangi model montajı hangi ilde kime yaptırdınız.İyi çalışmalar

opel astra sedan yeni kasa 2008. ankara opel opis servisinde yaptırdım.hava sıcaklığı arttığında oluyor. hava sıcakken ( 28-30 ) gün içerisinde aracı çalıştırırken ( ilk çalıştırma demiyorum ) ilk marşta almıyor. yakıt geliyor-gelmiyor gibi bir durum oluyor ve sonuçta motor stop ediyor. benzine aldığımda sorun yok ilk marşta araba çalışıyor. havanın sıcak olduğu günlerde bunu yapıyor. bunun çözümü nedir. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler. ( sitem ettiğim için kusura bakmayın )

Aracınız benzinden lpg'ye geçtiğinde kısa süreli de olsa hafif sarsıntılı çalışıyormu veya tersi yani lpg'den benzine geçtiğinde rolantide.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler