+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1.4 i.e tipo acil yardım

1.4 i.e tipo acil yardım

motor ilk çalışmada titreşimli çalışıyor istoba zorluyor ısının ca normala dönüyor
    serviste gaz ayarı yapıyoruz araba normal satndartlarda titreşimli çalışıyor
    hava filtresinin agzını belli bir sevi yede kapatıgımızda sabah titreşimli çalışmalar yok oluyor ama hava filtresinin agzını kapatmak iyi olmaz diye biliyorum
    ayrıca aracıma lpg taktırır ken emilatör takmadılar yani aracım da amilatör yok şu an taktırmam lazım mı

Cevap: 1.4 i.e tipo acil yardım

Titreşimi soğuk motor da ve lpg de mi yapıyor.İyi çalışmalar

evet araç lpg de titreşimli çalışıyor
    motoru gaz ayar cihazı ile ekonomik normlara ayarladıgımızda araç titreşimli çalışıyor
    hava ayarını biraz açmak zorunda kalıyoruz
    motor düzeliyor bu ayarlardan sonra
    araç ilk çalışmada da titreşimli çalışıyor ısınana kadar
    sonra düzeliyor

benimde aracım tipo 1.4 ie sx 98 model. aracıma 2. ay önce brc.marka lpg baglattım,aracım tek nokta enj.bu baglattıgım lpg`de istersem sabahlarıda direk olarak lpg modunda ilk çalışmayı yapabilecegimi söylemişlerdi. sabahları aracımı çalıştırdıgımda benzinde problem yok. ama lpg`de stop ediyor kafa ısınmadan rolanti ayarı olmuyor neden.

bir kaç konu önde 94 şahin,

aynı sorun bendede var bir türlü çözüm bulamadım, Benzinde normal çalışıyor, Gazda ısınıncaya kadar rolanti bozukluğu var.

Buji,beyin, distirbütör hepsi değişti Çözüm bulamadım bulursanız banada haber verin.tşk

Regülatör yeterince ısınıyor mu kontrol edinia.İyi çalışmalar

evet araç ta herşey normal beynin ısınması normal
    exzamaynıra da bagladık 10 derecelik avans veriyor

şu an takılı olan lpg sistemin de lamda sensörü çalışmıyor bir sakıncası var mı

slm arkadaşlar benimde 1.4 1998 m.tipom var onda normal gaz var benimde aracım sabahları bir türlü ısınmıyodu devamlı stop ediyodu gazda ondan sonra gaz beynini deyiştirdim hiç bir sorun kalmadı bence onun nedeni gaz beyninin ölmesidir. tşk:..temur altun

mrb 98 1.4sxie tipo marka aracıma sıralı sistem gaz taktırmak istiyorum maliyeti ne kadar ayrıca bursada ikamet ediyorum bursa servisinizin adresini alabilirmiyim kolay gelsin.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler