+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kafama takilanlar

Motor suyu sicakligi 50 derecenin uzerinde ise aracinizn 5 saniye icerisinde LPG ye otomatik olarak gececek sekilde ayarlanmistir. Motor performansi icin istenen ayar yapilir. Belirli sinirlar icerisinde bir zarari olmaz, sadece yakit tuketimi artar. Aracta devir kesici aktif olur. LPG de bu devir benzinden farkli ayarlanabilir.

tesekkur ederim cevaplar icin.kolay gelsin.

squent24 takilmis bir aracta:

benim aracimin motor suyu sicakligi 90 derecede sabitliyor kendisini.aradan yarim saat bir saat geciyor kontagi cevirdigimde 80 dereceye falan dusmus oluyor...hemen sogumuyor motor suyu sicakligi.
    o zaman direk lpg ile mi calisacak  arac?
    birde eger ben performansin dahada artmasini istersem ona gore mi ayar yapilacak aracima?lpg ile ekstra performansin motora bir zarari olur mu?
    bu kit takildiginda aracta devir kesici etkin mi olacak?

sayin mocan bu lpg iside sans isi gibi gozukuyor.bir yakinimda megane var.ben 5000-6000 devirden asagi kullandigini bilmiyorum.ve yaklasik 80-90 bin kmye yaklasti lpg ile.masallah hic bise yok motorda rolanti dengesizlikleri disinda.verdiginiz bilgiler elbetteki dogrudur herkes sizin gibi dusunuyor.belkide dedegim km motor yipranmasi icin cok kisa bir zaman.
    saygilar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler