+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gazdan benzine geçiyor

gazdan benzine geçiyor

öncelikle herkese selamlar iyi forumlar

benim 99 vw golf marka aracım var
    aracıma 3 ay önce brc my07 montajı yapıldı.montaj yetkili brc bayisinde yapılmıştı.

bu sabah işten aracım ile dönüşüm esnasında trafik ışıklarında kalkış yaparken aracım kendi kendine gazdan benzine geçti.bu aşağı yukarı 4-5 trafik ışığında tekrarladı her defasında elle geçiş anahtarına basarak tekrar gaza aldım aracı.(gaz tankını dolduralı 30 km ancak oldu.yani aracımda gaz var)
    geçmiş günlerde de aracımı kapalı garajımdan çıkarırken olmuştu fakat aracın garajdan çıkış esnasındaki pozisyonu gereği (garajım biraz eğimli) olduğunu düşünmüştüm.

acaba aracımda ne gibi bir sorun var bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum

şimdiden teşekkürler
    saygılar

Cevap: gazdan benzine geçiyor

Durumu yetkili servis ile görüşmenizde fayda var.Tank da çok az seviyede lpg olmadığı sürece aracın konumundan dolayı benzine geçme olayı meyadana gelmez.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durumu yetkili servis ile görüşmenizde fayda var.Tank da çok az seviyede lpg olmadığı sürece aracın konumundan dolayı benzine geçme olayı meyadana gelmez.İyi çalışmalar
    tank dolumunu kısa bir süre önce yapmıştım sn 2a
    bu sorun acaba hangi elemandan kaynaklanır .yada bakılması gereken yani benzin sisteminde yada gaz sisteminde nelerdir?

saygılar.

Olabilecek bir aksaklığı yetkili bayi lpg proğramında görebilir.İyi çalışmalar

yardımlar için teşekkürler 2a mühendislik
    saygılar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler