+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan
1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ne Kadar Yakar ?

Ne Kadar Yakar ?

iyi günler Suzuki carry 2001 model aracıma uzun araştırmalar sonucunda BRC sıralı sistemin uygun olduguna karar verdim.Ama bugun anladımki araştırmalarımı tam anlamıyla yapamamışsım ve yanılmışım.BRC taktırdığım için PİŞMANIM

Aracımın özellikleri

1- 1300 motor
    2- Full enjeksiyonlu
    3- 700 KG
    4- Tekerler 14 inc ince
    5- Aracın bakımları full yapılı
    6- Aracımda katalisör mevcut

Aracım 10 YTL'lik Tüpe 55-60 km gidiyor.

Taktıralı 3 ay oldu eğer mümkünse söktürüp paramı almak istiyorum.

Cevap: Ne Kadar Yakar ?

Aracınızın 100 km'de litre olarak benzin tüketimi nedir?Montajı nerde hangi firmaya yaptırdınız?İyi çalışmalar

aracım benzinde 80 km'de 23 ytl lik benzin yaktı bu hafta

10 lt benzin ile yaptığınız işi 12 lpg ile yapabilirsiniz.Hesabı bu şekilde yapmanızı tavsiye ediyoruz.Artı 10 ytl'lik lpg ile ölçüm yapmak hata oranını yükseltir.Tankınızı doldurup 200km sonra tekrar ayni şartlarda dolup yapıp ölçüm yapmanız daha sağlıklıdır.İyi çalışmalar

silmenize gerek yoktu mesajımı biraz genis görüslü olun lütfen herkes memnun kaldı diye bende memnun kalacagım diye birsey yok ben sistemi söktürmek istiyorum ve paramı almak istiyorum madem mesajımı sildiniz en azından bana ulasıp sorunu halletmeye calısın böyle proplem çözülmez sistemden memnun kalmamıstım simdi mesajım silindiği icin tavrınızdan yaklasımınızdan da memnun kalmadım

Hangi ilde bulunuyorsunuz montaj nerede yapıldı bulunduğunuz yerde lpg litre fiatı nedir aracınızının lpg de sizce ne kadar yakması lazım.İyi çalışmalar

Daha ne yaksın bekliyorsunuz acaba? 10 YTL ile 55-60 kilometreden bahsediyorsun. Güzel bir rakam bence. Hangi ustaya ve hangi bayiye götürürseniz götürün bu rakamdan düşük olmaz. Ve kime söylerseniz söyleyin bu rakamlara itiraz etmez ve güzel olarak değerlendirir. Bir kez daha düşünmekte fayda var. Kimsenin hakkını yememek lazım öyle tepki vererek.

yakıtınız fena diil bu sitem biraz haksızlık gibi

Alıntı mareasx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha ne yaksın bekliyorsunuz acaba? 10 YTL ile 55-60 kilometreden bahsediyorsun. Güzel bir rakam bence. Hangi ustaya ve hangi bayiye götürürseniz götürün bu rakamdan düşük olmaz. Ve kime söylerseniz söyleyin bu rakamlara itiraz etmez ve güzel olarak değerlendirir. Bir kez daha düşünmekte fayda var. Kimsenin hakkını yememek lazım öyle tepki vererek.
    kardes benim söylediklerim lafda değil ben bizzat denediğim test ettiğim olaylar 10 YTl ile 55-60 kilometre mevzusuna gelince benim 91 model hurda doğanım yakıyor aracın eksoz patlak hiç bir bakımı yapılmamış (buji - hava filtresi ) 1600 motor vs. vs ben doğan ile uyduruk bir lpg sistemi takılı araçla 10 ytl ye 50 km gidiyor .Ama benim bahsettiğim aracım ise suzuki carry tüm bakımları yapılı devrinde kullanılan bir araç özellik bakımından doğandan kat kat üstün ve suzukide full sıralı sistem takılı madem böyle yakacaktı ben niye sıralı taktırdımki uyduruk bir sıralı olmayan düz bir sistemi 300 ytl ye taktırırdım.Sen bir daha düsün kimin hakkı yenmiş.
    Sayın yetkili ben kararlıyım mümkünse söktürelim ve paramı alıyım.

vallahi bende 2000 model otomatik swift var 20 ytl lpg ile 80 km yapıyorum bence sizinki süper

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler