+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2002 model 206 XT için bilgi...?

2002 model 206 XT için bilgi...?

Mrb. Aracım 2002 model 85 binde 110 BG gücünde. bakımları düzenli yapılmış bir araç. Sıralı sistem Lpg taktırmak istiyorum. Öncelikle kafama takılan birinci husus BRC markasının farklı kitleri ve programları var. Bunlar arasındaki tercihi nasıl yapmalıyız. Sıaralı sistem ürünler arasında fiyatları farklı olanlar varmı...?
    Kullanan arkadaşlar varsa tüketim değerlerini yazarmısınız.......

İlginiz için teşekürler.....

Cevap: 2002 model 206 XT için bilgi...?

Yetkili bayilerimizde son ürünler bulunur şu anda MY-07 montajları var.İyi çalışmalar

Alıntı avi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb. Aracım 2002 model 85 binde 110 BG gücünde. bakımları düzenli yapılmış bir araç. Sıralı sistem Lpg taktırmak istiyorum. Öncelikle kafama takılan birinci husus BRC markasının farklı kitleri ve programları var. Bunlar arasındaki tercihi nasıl yapmalıyız. Sıaralı sistem ürünler arasında fiyatları farklı olanlar varmı...?
    Kullanan arkadaşlar varsa tüketim değerlerini yazarmısınız.......

İlginiz için teşekürler.....
    SAYIN AVİ;

PEUGEOT 206 nıza uygun sistem BRC MY-07 plug and drive versiyonudur.Bu sistem ile % 45 lere varan tasarruf ve mükemmel bir sürüş konforu yaşarsınız.iyi günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

Alıntı ozenclerotogaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SAYIN AVİ;

PEUGEOT 206 nıza uygun sistem BRC MY-07 plug and drive versiyonudur.Bu sistem ile % 45 lere varan tasarruf ve mükemmel bir sürüş konforu yaşarsınız.iyi günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    Cvp larınız için çk teşekkür ediyorum. Yokmu hiç kullanan bi arkadaş, tüketim değerlerini litre olarak söyletecek biri yokmu.....?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler