+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 90 model 5.20ia 340 ykr yakıyor

90 model 5.20ia 340 ykr yakıyor

aracı alalı 1 ay oldu.ancak pek tanımadığım bir araç.iş dolayısı ile fazla km yapıyorum.ölçtüm km de 340 ykr yakıyor.iflahımı söktü araç.bence doğal değil.başka kullanıcılara sordum 200-250 ykr yakar diyorlar. aracı yormadan kullanırım üstelik.şamandırada sürekli takılı kalıyor.birkaç kere ankarada montajı yapan brc servisine götürdüm.tanktaki dolum borusunu gevşetince hava çıkıyor ve şamandıra düşüyor.sonra lpg alınca ( tam doldurmasam bile) şamandıra yine takılıyor.servis, istasyonlarda hava basıyorlar diyor.defalarca bilgisayar ayarı yapmama rağmen 340 ykr yakması normal mi? şamandıra problemi neden kaynaklanıyor? lütfen yardım.

Cevap: 90 model 5.20ia 340 ykr yakıyor

Şamandıradaki sıkıntı sizin sağlıklı ölçüm yapmanızı engelliyor olabilir.İyi çalışmalar

ben her türlü ölçüm yaptım.depoyu doldurdum 200 km sonra tekrar doldurup ölçtüm,20 ytl aldım bitene kadar kullandım. bunları birkaç sefer yaptım.hep aynı tutar 340 ykr.
    bir fikir verirseniz sevinirim.

Montaj nerde yapılmış.İyi çalışmalar

ankara poler otomotiv sincan

Malesef yetkili bayimiz değil aracınızın rolanti ve yolda lpg ince ayarları yapılması lazım sorun çözülmez ise yetkili bayilerimiz de ücret karşılığı kontrollerini yaptırabilirsiniz.İyi çalışmalar

slm herkese arakadim benimarabam520i 90 model 30ytl gaz alıyorum 100km gidiyo sizce nasıl ama tup normail sistem bekliyorum sqğolın

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler