+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: passatn 1.8t

passatn 1.8t

aracım 2000 model volkswagen passat 1.8 turbo. aracıma lpg sistem taktırmak istiyorum ama ne taktırmam gerektiği konusunda kararsızım ve perfonmans alıp almayacağım konusunda. brc yetliki bayisine gittiğimde bana 2.000 ytl fiyat çıkardı normalde 1600 ytl miş fakat aracımın turbo olmasından dolayı fiyat farkı oluyomuş. o sırada brc takmış ve arızalardan şikayet eden biride epey dikkatimi çekmedide değil.normal diğer lpg takılan yerlerde ise brc fast 1500 ytl takacaklarını söylediler servisin verdiği fiyat normalmi? gerçekten turboda farklılık oluyormu? oluyorsa neden normal lpg takan yerler böyle bir farklılıktan söz etmiyor 1500 ytl ile brc fast veya landi sistem takabileceklerini söylediler.fakat bu yerlerinde çalışma prensipleri pek hoşuma gitmedi çünkü ben aracımı bu tip ellerede teslim etmek içimden gelmedi açıkaçası ne yapmam konusunda kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum ve bu brc fast ile diğer brc arasındaki farkıda anlayamadım diğer ustalar brc fast daha üst versiyon filan deyip durdular

Cevap: passatn 1.8t

Aracınıza turbo kit ve 1500 mb'lık genyus takılacak fiat farkı bu yüzden doğmaktadır.Fast ilk çıkan jenarasyondur ve misyonunu tamamlamıştır.İyi çalışmalar

Alıntı noname3343 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracım 2000 model volkswagen passat 1.8 turbo. aracıma lpg sistem taktırmak istiyorum ama ne taktırmam gerektiği konusunda kararsızım ve perfonmans alıp almayacağım konusunda. brc yetliki bayisine gittiğimde bana 2.000 ytl fiyat çıkardı normalde 1600 ytl miş fakat aracımın turbo olmasından dolayı fiyat farkı oluyomuş. o sırada brc takmış ve arızalardan şikayet eden biride epey dikkatimi çekmedide değil.normal diğer lpg takılan yerlerde ise brc fast 1500 ytl takacaklarını söylediler servisin verdiği fiyat normalmi? gerçekten turboda farklılık oluyormu? oluyorsa neden normal lpg takan yerler böyle bir farklılıktan söz etmiyor 1500 ytl ile brc fast veya landi sistem takabileceklerini söylediler.fakat bu yerlerinde çalışma prensipleri pek hoşuma gitmedi çünkü ben aracımı bu tip ellerede teslim etmek içimden gelmedi açıkaçası ne yapmam konusunda kararsız kaldım yardımlarınızı bekliyorum ve bu brc fast ile diğer brc arasındaki farkıda anlayamadım diğer ustalar brc fast daha üst versiyon filan deyip durdular
    SAYIN NONAME;

Aracınıza uygun olan sistem BRC MY-07 Plug and driwe versiyonu.brc fast üretimden kalkmış bir cihaz, bu kitlerde turbo map sensörleri mevcut değildir.Turbo kit sadece brc my-07ye has bir üründür.Aracınızda %45 lere varan bir tasarruf ve mükemmel bir sürüş konforu sağlarsınız. buarada montajını yaptıracağınız servisin 2A Mühendislik bayisi olması şart,garanti belgeniz internet üzerinden doldurulup Türkiyenin her ilinde garanti hizmetini almanızı sağlar,mutlaka bunu kontrol ettirin.şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

2000 ytl fiyat veren yer brc 2a yetkili bayisi çünkü siteden kontrol ettim. gerçekten işlerini iyi yapıyor gibi geldiler bana en azından diğer servislerdeki gibi 10-15 yaşındaki acemi çırakları araçların içinde görmedim. anladığım kadarı ile söz konusu fiyat farkı normal yani turbolarda fiyat farkı oluşuyor. en kısa zamanda bu bayiden taktırmayı düşünüyorum yardımlarınız için sağolun

Fiat farkı turbo kit ve 1500 mb genyusdan kaynaklanmaktadır.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler