+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2004 Opel Astra

Red face 2004 Opel Astra

2004 model otomatik 1.6 opel astrama bende brc taktırmak istiyorum ama tereddütlerim var acaba otomatik araçlarda performansında bir sorun olur mu bide nerde taktırmam gerek bunu ben istanbul üsküdardayım bana toplam maliyeti ne oluyor ilerde motora zarar verir diye dogru veya yanlış sözler duyuyorum acaba varmı bi zararı teşekkürler

Cevap: 2004 Opel Astra

Yetkili servislerimiz de yaptıracağınız montaj da sorun yaşamazsınız.Daha geniş bilgi için giriş sayfamızdaki bayi listesinden size en yakın yetkili bayimize ulaşabilirsiniz.İlginize teşekkür ederiz

Lightbulb Cevap: 2004 Opel Astra

Alıntı traste Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 model otomatik 1.6 opel astrama bende brc taktırmak istiyorum ama tereddütlerim var acaba otomatik araçlarda performansında bir sorun olur mu bide nerde taktırmam gerek bunu ben istanbul üsküdardayım bana toplam maliyeti ne oluyor ilerde motora zarar verir diye dogru veya yanlış sözler duyuyorum acaba varmı bi zararı teşekkürler
    Aracınıza SEQUENT 24 MY O7 kit takılacak hem cebinize hep çevrenize üyük ölçüde fayda sağlıyacağını garanti ederim.Hiç bir performans kaybı yaşanmamaktadır.Bu araçlar üzerindede yeterli derecede referansımız bulunmaktadır.Eğer firmamıza uğrarsanız size daha kapsamlı yardımcı olabiliriz, iyi günler.

YAMAN OTOMOTİV Ümraniye Fatih Sultan Mehmet San Sit.C4 Blk.No:4 ümraniye Tel:0216 634 33 99 info@yamanotomotiv.com www.yamanotomotiv.com

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler