+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sensör ikaz sesi

sensör ikaz sesi

1,5 aydır brc kullanıyorum aracım opel meriva şuana kadar çokda memnunum ortalama 1,87 yakıyor kmde şehiriçi.uzun yolda 120-130 la gidersen 1,65 lere kadar düştü ama 150-160 civarındaki hızlarda 2,35 lere yükseldi tüketim değerlerimide yazıyorum.belki kullanıcılardan paylaşan olurpaylaşan olur,bilgi amaçlı soruyorum depoyu tamamen bitirmenin bir sıkıntısı olurmu,depo bittiğinde ötmeye başlaya ikaz sesi kesik kesik öttüğünde gaz-benzin ışığı kırmızı oluyor fakat uyarmaya devam ediyor burda manuel olarak mı geçirmek lazım ben bekledim biraz manuel geçirdim benzine bir sorun yaratırmı.teşekkürler.

Cevap: sensör ikaz sesi

Hep depoyu sonuna kadar kullanmak zararlı olabilir araç çok az miktar da olsa fakir kalabilir uyarı sesini manual benzine geçerek sonlandırabilirsiniz zararı olmaz fakat lpg ikmalinden sonra lpg konumuna geçmeyi unutmayınız.İyi çalışmalar

araç fakir kalabilirden kastettiğiniz nedir acaba,genelde 200-250 km bir dolduruyorum gazı ama uzun yolda 2 kez bitirip doldurmak durumunda kaldım sanırım bir sıkıntı yaratmaz.değerler için yorumunuz nedir.öğrenebilirsem sevinirim.teşekkürler.

O tip durumlar sıkıntı yapmaz sürekli olmadığı sürece.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O tip durumlar sıkıntı yapmaz sürekli olmadığı sürece.İyi çalışmalar
    merhabalar.aracın fakir olması durumu nedir açıklarsanız
    sevinirim.birde tüketim değerleriyle ilgili de yorum yaparsanız iyi olur.
    ilginize teşekkürler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler