+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2003 model peugeot 206 SW x-line 1.4

2003 model peugeot 206 SW x-line 1.4

merhaba. aracım 2003 model peugeot 206 SW x-line 1.4 motor gücünü bilmiyorum. forumunuzda okuduklarım arasında 2a mühendislik yetkilileri motor kodu diye bişey soruyorlar.

1- bu kodu nereden öğrenebilriim.
    2- bu model araçlarda full grup diye bişey varmış ve lpg takılınca sorun oluyormuş. son 1 aya kadar olan msj ları okudum. bu sorunlar hala devam ediyormu. yani ben araca lpg yi taktırdıktan sonra servisle ahbap olmak zorundamıyım. ( kişisel anlamda olunması taraftarıyım. ama araç için hayır))

3- benzin göstergesinin düşmesi sorunu çözüldümü. az öncede ankara servisinizi aradım araca extra takılacak bi parça ile düzelir diyor fakat pek performans sağlamadığınıda belirtti ( bu konuda teşekkür ederim)

4- servislerinizde opel corsa aracına bi arkadaşım lpg taktırdı. sorun yaşamadığını belirtti. bende de böylemi olacak. yoksa peugeot larda durum farklımı.

5- son olarakta modelini verdiğim aracıma uygun lpg kitini belirtirseniz sevinriim. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.... iyi çalışmalar...

Cevap: 2003 model peugeot 206 SW x-line 1.4

Aracınızın ruhsatında motor tipi kısmın da yazar nedir acaba yazarmısınız.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızın ruhsatında motor tipi kısmın da yazar nedir acaba yazarmısınız.İyi çalışmalar
    merhaba. ilginiz için teşekkürler. yalnız ruhsatı inceletim motor no dan başka bişey yok. bi tip var oradada aracın modeli yazıyor. motor no da 10fsf ile başlayan bi numara. teşekkürler

Bizdeki kayıtlar da bu araç full grup olarak gözükmüyor.Yetkili servislerimiz de kontrol ettirebilirsiniz.Aracınıza MY-07 montajı yapılacak gerekirse benzin göstergesi için PSA modülü takılacak.İyi çalışmalar

oooo. gerçekten tebrik ederim. size cevap yazdığım an ve öncesinden bu saate kadar bu lpg zımbırtısını araştırıyorum. bazı şikayet sitelerinde sizinle ilgili yorumlarıda okudum. ama bu saatte bile cevap vermeniz çok güzel bişey. umarım servislerinizde aynı duyarlılığı gösteriyordur. teşekkürler yarın servislerinizle irtibata geçmeye çalışacam. tekrar teşekkürler. iyi geceler...

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizdeki kayıtlar da bu araç full grup olarak gözükmüyor.Yetkili servislerimiz de kontrol ettirebilirsiniz.Aracınıza MY-07 montajı yapılacak gerekirse benzin göstergesi için PSA modülü takılacak.İyi çalışmalar

sayın 2A yetkilisi;araştırmaktan gına geldi artık.benim aracım için de bir tespit rica ediyorum.1993 model 1700cc volvo 460. dört silindir.motor numarası= B18EP115C141528 Aracım için hangi tip uygulanması gerekiyor?lpg olur mu?olmazsa benzinli mi devam edeyim.neye dikkat edeyim. full grub diyor bazıları.''olmaz'' diyorlar.Sizce durum nedir?.Ankara dan yazıyorum.bir servis adresi ve ismi verebilirmisiniz?Bilgilerinizi rica ediyorum.

Sn kurgu aracınız full grup aracınıza Smart diye adlandırdığımız ve full grup araçlar için geliştirdiğimiz ECU kullanılarak sıralı lpg dönüşümü yapılacak.Bayi listemizi giriş sayfasın da bulabilirsiniz.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler