+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: KLİMA AÇIKKEN STOP EDİYOR!!!

Exclamation KLİMA AÇIKKEN STOP EDİYOR!!!

Arkadaşlar iki hafta önce 2005 model scenic 1.6 aracıma sıralı sistem BRC my 07 modül taktırdım.Adana da yaşıyorum. Şuana kadar çok memnundum fakat malumunuz havalar ısındı, klima ihtiyacı doğdu. Aracımda klima açıkken haraket halindeyken vitesi boşa aldığımda (örneğin kırmızı ışığa yaklaşırken) araç stop ediyor. Fakat bunu sürekli yapmıyor arada bir yapıyor ama böyle birşeyin normalde olmaması gerekir.Klima kapalıyken hiç stop etmedi. Lpg yi taktırdığım yeri aradım ve kontrol için gittim, aracı bilgisayara bağladılar, aracı klima açıkken lpg deyken vede benzindeyken kontrol ettiler, ayarlarınız çok iyi, bir değişiklik yapmayalım zaten sürekli stop etmiyormuş sizde aracı boşa aldığınızda dikkat edin birde klimanın hava aldığı yeri hava ile temizletin dediler.
    Bu konuda başka ne yapmam gerekir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Cevap: KLİMA AÇIKKEN STOP EDİYOR!!!

Aracınızın lpg ince ayarlarının tekrar kontrol edilmesi gerek iyi çalışmalar.

Montajı yapan sizin yetkili servisiniz şuan ismini vermek istemiyorum. Dün bu şikayetle gittiğimde dediğiniz ince ayarı yapmaları gerekmiyormuydu??
    Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınızın lpg ince ayarlarının tekrar kontrol edilmesi gerek iyi çalışmalar.

Gözden kaçan bir durum olmuş olabilir sorunu mutlaka çözecek iyi çalışmalar.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler