+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kayseri yetkili servisi

kayseri yetkili servisi

Merhaba ;

ankaradan araba aldım. lpg gösterge ledleri kafasına göre bir full gösteriyor bir bitti diyor. full depomu 290km'de bitti gösterdi. Gittin yine lpg aldım.
    Gerçekten bittimi bilmiyorum ama benzine geçti otomatik. Eğer bittiyse galbia 40 ykr yakıyor km'de.

ankarada arızayı takan yere gösterdim. sensörü değiştirdiler ve bilgisayara bağladılar. düzeldi gibi oldu. sonra yola çıktım kayseriye gelirken yine bozuldu.

ardından kayserideki keskin otogaza götürüp yine bilgisayara bağladılar. düzeldi dediler ancak hala bozuk gösteriyor.

KAYSERİDE TAVSİYE EDECEĞİNİZ YETKİLİ SERVİS VARMI ?

hala garantim var ve düzen tutturamadılar.

aracım golf 4 2001 confortline

Cevap: kayseri yetkili servisi

Keski otogaz yetkili bayimiz değildir.Anasayfamız da bulunan yetkili bayi listemizden size en yakın yetkili bayimize müraacat edebilirsiniz.İyi çalışmalar

teşekkür ederim.

ancak servistekilerede yardımcı olması açısından

arıza neyden kaynaklanabilir.

bu arada burada lpg litre fiyatı: 1.930 ytl

ve dün ölçüm yaptım aracım 250 ytl yakıyor.
    bu yakıt sarfiyatıda aynı arızadan olabilirmi.

sensörü değişmişlerdi ankarada. çözemedik bu sorunu bir türlü.

yavuz otogaz yetkili servis listenizde. en yakın zamandada oraya gideceğim

Öncelikle şamandıra seviye sensörü tesisatı kontrol edilecek aracınızın benzin tüketim değerlerini bilemiyoruz o yüzden lpg tüketim değeri ile ilgili ne söylesek hava da kalır.İyi çalışmalar

benzin tüketim değerini ölçeceğim ve buradan bilgi vereceğim size.

ancak dün kayserideki yetkili servislerinizden birine gittim.

akşam işten çıkınca uğradım. sadece bilgi almak için. aracı nasıl getireyim depo full'mü olsun yoksa boşmu olsun diye sordum.

depomu full'leyip gelmemi istedi. ancak dikkatimi çeken birşey oldu. aracı bilgisayara bağladığımda 25 ytl borcun olur dedi. bende garantili olduğunu ve henüz garantisinin devam ettiğini söylememe rağmen, parçası bozuksa garantiden değişir ancak bilgisayara bağladığımda garantiyle alakası yok 25 ytl borcun olur dedi.

ben KESKİN LPG'ye götürdüğümde, adamlar yetkili servis olmadığı halde hiçbir ücret talep etmedi. aynı şekilde ankarada götürdüğüm serviste hiçbir ücret talep etmedi. zaten bence etmemeside gerekli çünki ben zevkime değil arızadan dolayı götürüyorum. ve bu arızanın sebebe BRC sistemi olduğundan garantiye girmeli ve ücret almamaları gerekmiyormu ?
    bu servis benden neden ücret talep ediyor ? başka servisemi götürmeliyim.

bilgilendirirseniz sevinirim.

Yardımcı olabilecekmisiniz acaba, pazartesi günü ona göre servise bırakacağım

Sorun çıkartılır ise durumu 0212 3215252 den Tarık bey'e iletebilirsiniz.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler