+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Renault Laguna 2.0 RXE / LPG Taktırmayı düşünüyorum fakat

Renault Laguna 2.0 RXE / LPG Taktırmayı düşünüyorum fakat

Herkese Merhaba,

Aracım Renault Laguna 2.0 RXE / 140 Hp

Aylık Benzin masrafım yaklaşık 500-600ytl

Araştırmalarım sonucu bir çok kişinin BRC Markasından memnun olduğunu öğrendim.

Fakat aklıma takılan bazı noktalar var,

Aracım performanstan düşecekmi ? Şöyle bir örnek vereyim Bursada oturanlar yada gemlikte oturanlar Dürdane rampasını bilir. Dürdane rapmasını aracı fazla zorlamadan 5. vites 120-130ile çıkabiliyorum. ( Araçta 4insan olmasına rağmen ) Gene aynı şekilde çıkabilecekmiyim ?

Bir yorumda okudum bir arkadaş LPG Arabanın performansını klimayı açtığınızda etkilediği gibi etkiliyor demiş. Eğer öyle ise yandık çünkü arabamda klimayı açtığımda kalkışlarda ve hızlanmada bile baya performanssız kalıyor. gerç hızlanıyor vs.

Yol bilgisayarı devre dışımı kalacak ?
    Aracımın Bagajında Müzik tesisatı olduğu için simit tank tipini seçeceğim.

Şuan Benzin depom 70Litre civarında. full depo benzin ile yaklaşık şehir dışı 600-700km anca gidebiliyorum. 40 Litrelik bir simit tank ile kaç kilometre yapabilirim. ?

Aracımın şuanki benzin ortalaması
    Şehir içi : 12L
    Şehir dışı : 8-9Litre

Biraz uzun oldu ama ayrıntılı olarak cevap verebilirseniz en kısa sürede bursadaki yetkili bayiinizden montajı yaptıracağım. Sonuçta en fazla 3-4 ay sonra vermiş olduğum parayı amorti edeceğim.

Şimdiden teşekkürler..

Cevap: Renault Laguna 2.0 RXE / LPG Taktırmayı düşünüyorum fakat

Aracınız güçlü hissedilir bir performans kayıbı olmaz
    Dürdane rampasını bilemediğimiz için yorum yapamıyoruz Bursalı kullanıcılarımızın yorumları daha sağlıklı olur.
    Litre bazında lpg tüketiminiz %15-20 daha fazla olacaktır.
    40 lt tank 32-33 lt civarı lpg alır.
    Lpg montajın da yol bilgisayarına herhangi bir müdahale yapılmamaktadır.
    Aracınıza MY-07 modeli 1500mb'lık genyus montajı yapılacak.İlginize teşekkür ederiz

Cevap: Renault Laguna 2.0 RXE / LPG Taktırmayı düşünüyorum fakat

Teşekkürler, bu model ( MY-07 modeli 1500mb'lık genyus ) araçların modelinemi göre belirleniyor, ben aracımı bursa bayiinize götürdüğümde direk olarak onlarda bu modelimi takacak yoksa benmi bu modeli istediğimi söyleyebileceğim.. Birde bir bayinizden fiyat olarak 1.850ytl aldım - 350 peşin, 10 ay kredi kartına taksit.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler