+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: RENAULT LAGUNA1.6 16V (gaziantep)

RENAULT LAGUNA1.6 16V

yoook

Cevap: RENAULT LAGUNA1.6 16V (gaziantep)

Gaziantep yetkili servislerimizin iletişim bilgileriniz giriş sayfamız da bulabilirsinizYetkili servislerimiz de yaptıracağınız montaj da sorun yaşamazsınız.Bahsettiğiniz aracın o bölgesi plastik ise aracınıza silindir tank montajı yapılması gerek.İyi çalışmalar

Bende uzun bir araştırmadan sonra 20005 Laguna 2 aracıma BRC LPG dönüşümü yaptırdım. Depo olarak 40 litrelik normal depo attırdım arka 2 koltuğun arkasında ufak bir yer kapladı. 130-140 sabit hızla 300-350 km gidebiliyorsun. Zaten her yer LPG dolum istasyonu olduğu için fazlasına gerek yok diye düşündüm. Performansta ise az bir düşüş oluyo o da çok normal.
    Aracımla tatile çıktım ve döndüğümde yaptığım lpg harcamalarını gözden geçirdim. Uzun yol ve tatile gittiğim yörede şehir içi trafiği hepsi yaklaşık 2600 km ve yakıt 328 YTL gaz + 40 YTL Benzin toplam 368 YTL. benzinle gideceğimin yarısından bile az hesap ortada bence hemen taktır ve BRC den şaşma

yoookk

Merhaba;
    Yukarida yaptiginiz hesaplama bir yere kadar dogru fakar arkadasin arabasi 1.6 ama sizin verdiginiz bilgiler 2.0 icin rakamlar. Dolayisi ile bukadar kisa surede amorti etmeniz mumkun degil fakat kesinlikle daha karli. Benim de arabam 96 model 2.0 115liklerden. Brc sistemi takili. Yaklasik 2,5 yil oldu, gayet basarili.

Hoscakalin.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler