+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MOTOR IKAZ LAMBASI YANANLAR

brc veya baska marka kit kullanipta motor ikaz lambasi yanan arkadaslar varmi acaba?yoksa tek muzdarip benmiyim.arac marka ve modelleri ,kit marka ve modelleri nedir ogrenmek istiyorum.hangi asamalardan gectiniz.hep mi yaniyordu.devamli sonduruyorlar da tekrar yaniyormu?yardimci olursaniz sevinirim.benim gibi muzdarip arkadaslar oldugunu biliyorum.
    yakinda dernek kuracagiz.bu gidisle

Gokhan Bey,
    Siz hem DH forumuna, hem buraya, hem benim ozel emalime yaziyorsunuz.
    Bizde sizin sorununuzu cozmek icin calisiyoruz.
    YALDIZLAR size bu ariza lambasinin sondurulmesi ve sikayetinizin giderilmesi garantisini veriyor ve sizi servise cagiriyor.
    Lutfen biran once gidelim ve bu sikintilara bir son verelim.
    Size yuzlerce montaj yapilmis FORD FOCUS, MONDEO musterimizin telefonlarini verebilirm.
    Isterseniz kendileriyle konusun. Ancak korkarim muzdarip olanlar degil de memnun olanlar dernegi kurma durumunda kalacaksiniz.
    IYI GUNLER

IZMIR:
    ERTUGRUL BULUT 0-505-373 9004
    RECEP CANDOGAN 0-505-369 5330

KONYA:
    CELALETTIN BUYUKKOYUNCU 0-544-234 1417
    ISMAIL USTA 0-532-314 4725

ISTANBUL:
    MEVLUT 0-533-819 1233
    NURSELIM SARAC 0-505-379 1092
    CENGIZ USTUN 0-585-762 6705
    ADIL SARICA 0-542-760 8991
    KENAN ONDER 0-535-236 1975
    GOKHAN BAYRAK 0-532-255 5675
    NURI COMAK 0-538-819 2499
    FATIH ARSLAN 0-505-566 8211
    FAHRETTIN SAHINER 0-542-412 7839

Merhabalar ...
    Benim aracim Ford degil VW Passat 2.8 V6 4 Motion ancak ne ariza isigi yaniyor ne de aracimin dijital diagnozunda 1 sorun yok.Ankara Dogus Otomotivin Servis Muduru bile benim onerim ile Audi 3.0 Qattro aracina donusum yaptirdi.Yapilan 1 is bu kadar orijinale yakin olur.BRC gercekten super1 cihaz...

Kadir bey merhaba;burda asil kizmasi agresif olmasi gereken benim aslinda.Cunku herseferinde yorulan, zaman kaybeden,is gucu kaybina ugrayan,maddi olarakta kaybeden benim.ama gordgunuz gibi hic bir sekilde kimseyi karalamiyorum.firma ismi kullanmiyorum.su bunuyaptu bu bunu yapti demiyorum.ama gordugum kadari ile bana sinirli bir sekilde yaklasan sizlersiniz..bu konuda uzuldum.ben bilinclibir tuketiciyim hakkimi arama calismasi bile yapmadim.sadece benle ayni sorunu yasiyanlar varsa onlardan ogrenemk istiyorum durumlarini.ne demisler "hekimden degil cekenden sor."bu sebeple benim haber alma ve yazma ozgurlugumu kimse elimden alamaz.bir insan o kdar para verip memnun olamadi ise suclu musteri degildir.bende ticaretle ugrasiyorum.musterim memnun degilse eger gereken ne ise EN KISA ZAMANDA sorununu cozmeye calisiyorum.cozuyoruo.gerekirse urununu kullanma zamanina bakmadan degistiriyorum.eger aipli bir urun ise.
         Bakin size bu satirlari yazmadan az once Ankarada buyuk bir gida magaza zincirinin firma ortagi aradi beni.firmalarinda pazar gunun rastladigim ve kimsenin ses cikarmadigi ama benim ses cikarip hakkimi araadigim bir olayda bizzat sahsima ulasti ve benim hakli oldugumu soyleyerek ozur diledi.Gerekenin yapildigini ilgili adrese gitmem gerektigini soyledi.VE geri donusum yapip musteri hizmetlerini aradigim icin de tesekkur etti.Olay 2 gunde cozuldu.dedigim gibi ben sizlere karsi hak arama savasina girmedim...
          Ben sahsiniza,firmaniza bayilerinize, urununuze bir karalama yaptimmi su ana kadar.kesinlikle.Benim sorunum her seferinde ha simdi cozulecek denildi ama cozulmedi.Son zamanlarda cevap bile alamaz oldum.Ama size ugrasmiyorsunuz dedim mi.Hayir Genci bey de sizlerde ugrasiyorsunuz ama.Sonuc ortada.Ilginiz icinde sizede GEnci beye de tesekkur ettim.Yien bir araca taktiracak olsam ki elbette olacak yine BRc yi tercih etcem.yasdiklarima karsilikbenim icin ilgilenilmesi onemli.Ama lutfen bu sekilde yazmayin bana.satirlarinizda sanki bir daha yazmayin havasi var.Turkiye sinirlari icerisinde kimse kimsenin haberalma ozgurlugunu engelleyemez.Heleki bilincli ve hakiini arayan tuketiciler oldugu surece.
        Sorunuma gelincede Yaldizlar Sinan bey sagolsun dun beni aradi.bende ona tekrar ulastim.probelemi kesinlikle halledecegini soyledi.Bende tamam sinan bey ugrayacgim ama 
    aracim lpg sevdasina,motor ikaz lambasi guruna sanayilerde gezmekten  kaza gecirdi artik hasarli.sanayide isleri bitince kesinlikle ugruyacadgim dedim.Su an itibari ile aracimin hasarlarinin giderilmesi birincil isim.Bunu sizede soylemistim.Aracim servisten cikinca ilk iism bunu halletmek olacak.E insallahta olmayacak.
          Yine bu arada siz lambasi yanmayanlara ornek vermisisiniz.digerleri beni pek ilgilendimiyor.ben kendi aracimla yasadiklarimi biliyorum.insallah onlarin arasina bende girerim.
     Ilginiz icin tesekkur ederim.Calismalariinizda basarilar dilerim.
    Gokhan GUVEN.

Yazmaniza hic bir itirazimiz olamaz. Daha cok yazilsin ve elestirilelim ki bize de urun, hizmet ve servis kalitemizi iyilestirme firsati dogsun.
    Bunun tek bir olcusu var oda elestirilerin yapici ve bekledigimiz faydayi saglayacak icerikte olmasi.
    Size serzeniste bulunduk, cunku hem bize ozel email attiniz, hem bu foruma yazdiniz, hemde DH foruma yazdiniz. En cokta muzdarip olanlar dernegi kurmaktan bahsetmeniz bizi uzdu.
    Sizinle ilgileniyor oldugumuzu biliyorsunuz, bizim size yazdigimiz emaillerin spam kutusuna gittigini soyleyip ozur dilediniz. Simdi son zamanlarda cevap alamadiginizdan bahsediyorsunuz.
    Mesaj yazdiginiz gun YALDIZLAR sizi aradi ve bana da sizi davet ettiginin ve bu sorunu cozecegi konusunda bilgi verdi.
    Hala ilgilenilmiyor diye dusunurseniz haksizlik olur.
    iyi gunler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler