+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayar Otogaz ve Accord

Thumbs up Ayar Otogaz ve Accord

merhaba arkadaşlar yeni aracım olan accord a lpg taktırdım eski araçlarım gibi gene ayar otogazı tercih ettim çünki kaliteli montaj güler yüz düzgün temiz bir işçilik takıldıktan sonra sıkıntısız sorunsuz problemsiz bir montaj sayesinde aracımı kullanıyorum

mehmet ve taner bey e ve montajda emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim....araç 2006 accord 2,0

Cevap: Ayar Otogaz ve Accord

merhaba, bendede 2004 accord var şehir içi,ve şehir dışında aracınız ne kadar yakıyor.teşekkür ederim

BRC yetkili servislerinden olan AYAR otogaza BRC 47litre simit montajını 1 ay önce gerçekleştirmiş bulunmaktayım ve inanılmaz derecede memnunum.Aşırı yakıt tüketiminden sonra bedava gibi geliyor.Kesinlikle herkese tavsiye derim.Ayar otogaz kamuran ustanın ilgisinede ayrıca teşekkürler...

Alıntı sertçelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, bendede 2004 accord var şehir içi,ve şehir dışında aracınız ne kadar yakıyor.teşekkür ederim
    benim 2005 model 2.0 Accord umun tüketimi 220 kuruş/km. şehir içi - şehirler arası pek fark etmiyor, çünkü uzun yolda basarak gidiyorsunuz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler