+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadir Bey Lutfen ilgilenin.( PSA MODULAR )

Kadir Bey Lutfen ilgilenin.( PSA MODULAR )

Sayin Kadir ORUCU ;
            2000 model Renault Megane aracima donusum yaptirdim. Kullandigim sure icerisinde ,
    1-Benzin bitti lambasi yaniyor
    2-Rolanti bozuklugundan dolayi aracim vites kuculturken stop ediyor, problemiyle karsilastim.
             Donusumu yapan Ankara bayiiniz Mavi Denizlerden Mesut Bey PSA Moduler kitinin araca takilmasiyla birlikte bu problemin tamamen ortadan kalkacagini soyledi. Daha onceki takip ettigim forumlarin birinde bu problem ile karsilasan bir musterinin bu problemini ucretsiz olarak bu kiti takarak cozeceginizi soylemistiniz. 
             10 Haziran 2006 tarihi itibariyle Mavi Denizler kitin 2A Muh.den gelecegini bildirmisti. Problemimin cozulmesi icin 10 Haziran itibariyle aradan 3 hafta gibi bir zaman gecmesine ragmen Mavi Denizlerin talebi oldugu halde bu kiti henuz gondermediniz.
             Lutfen sayin Kadir bey , bu kiti gonderin ki ben de trafikte kazaya sebebiyet verecek sekilde dolasmayayim.Hem can hem de mal guvenligimiz icin bu parcanin acilen Mavi Denizlere gonderilmesini ve garanti kapsaminda degerlendirilerek problemimin cozulmesini istiyorum.

SAYGILARIMLA........

Düzenleyen - yvz Tarih: 12/06/2006 14:18:52

Sayin yvz,
    Gosterge tablosunda benzinin bitigini gosteren lambanin surekli yanmasindan sikayetci olan kisi bendim.Kocaeli bayi Faruk bey ve mehmet beyin katkilari ile sorunu cozduler.Su an o konu ile ilgili proiblemim yok.Yalniz eklenecek parcanin direksiyonun alti veya sigorta kutusunu tamamen sokmelerine musaade etme.orada baglantinin yapilacagi parcayi bulmak epey ugras ve arabayi sokerken rahatsiz olmaman icin. Benzin pompasinin oldugu kisma taktir.en uygun yer orasi.Bu ve buna benzer konularla ilgili basindan beri firmayi acimasiz sekilde elestrdim.Renolarda bu problem ortaya cikiyorsa ilk montajda gerekli mudahaleyi yapmalari gerekiyor.ikide bir bu konuyu gundeme getirmemis oluruz.Sorun asla cozumsuz kalmiyor.Ama musteriye git gel yaptirmanin ne alemi var.

Cevap: Kadir Bey Lutfen ilgilenin.( Rolanti Bozuklugu )

psa modülü ne işe yarıyor. P S A nın açılımını da yazarsanız sevinirim. saygılarımla...

Alıntı AREA 51 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    psa modülü ne işe yarıyor. P S A nın açılımını da yazarsanız sevinirim. saygılarımla...
    Fransız PSA Peugoet Citroen grup şirketleri
    Kısaca PSA araçlar diyoruz.
    Bu araçların (Renault dahil) benzin göstergeleri enjektörlerin duty cycle' na göre çalıştığı için LPG kullanımında benzin kullanılmamasına rağmen depoda benzin bitti uyarısı veriyor. Bu hatanın olmaması için LPG ile çalışmada yol bilgisayarına giden devre bir röle ile emüle ediliyor.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Sayın Kadir bey ;
    PSA modüler parçanın gönderilmesi ile ilgili özel mesaj göndermiştim. Yanıt alamadım. Benzin bitti göstergesinin düzelmesi için gönderecektiniz . Temmuz 2006 tarihinde gönderdiğiniz parça 5 yollu role imiş. Bu problemi çözmedi. Mavi Denizler bu parçayı size gönderdi, sanırım. Ankarada ilk defa benim aracım da denenmesine rağmen benim problemim düzelmedi. Sebebi ise benden sonra problemi yaşayan araçlara psa modüler takıldı.Benim aracıma ise hala takılacak. !!!!!!
    Bu parçanın takıldığını varsayalım. İlk takılan beş yollu roleden sonra katedilecek yolu gösteren gösterge ------ şeklinde yanıp sönmesini giderecek mi? Eğer gidermeyecek ise şu an da bozulmuş durumdaki kat edilecek yolu gösteren göstergenin düzeltilmesi için ne yapmam gerekiyor. Yetkili bir servise gidip yaptırayım mı? yoksa bu parça (psa modüler) takıldığında problemim çözülecek mi?
    Çözülmeyecek ise firmanızın garanti kapsamında bu problemimi herhangi bir yetkili renault servisinde çözdüğümde bunu firmanız karşılayacak mı ?

Saygılarımla...

Yavuz ULUCAN

Emailinize PSA' ların gümrükte olduğuna dair bir cevabımız olmuştu sanırım elinize geçmedi. Bu modül ilk defa sizin aracınıza takılmıyor. Bir çok PSA grubu araca takıldı. Yarın Mavi Denizler' e sevk edilmiş olur. Bayiden takip edin.
    İyi günler.

TÜRKİYE' DE OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ

Sayın Kadir bey ;

Psa modüler Ankara bayi Mavi Denizler'e gelmiş. 19 Ocak tarihinde takılması için randevu aldım. Ümit ediyorum ki , problemlerim ortadan kalkar. Takıldıktan sonra tekrar size ve forumu takip eden arkadaşları bilgi vereceğim.

Kazasız günler dileğiyle.

Yavuz ULUCAN

Cevap: Kadir Bey Lutfen ilgilenin.( PSA MODULAR )

Kat edilecek yol göstergesi ------ yanıp sönmeye devam ediyor. Problem çözülmedi. Defalarca bu konudan bahsettiğim halde 2a Müh.'lik cevap veremedi. Ben de bir gün memnun bir müşteri olacakmıyım. CEVAP YOK.
    Gerekli açıklamalarımı RENAULT ARAÇLARDA LPG bölümüne yazdım.

Cevap: Kadir Bey Lutfen ilgilenin.( PSA MODULAR )

Verdiğiniz cevaplarla Problemleri çözdüğünüzü zannediyorsunuz. Aracıma dönüşüm yapılalı 10 AY oldu. Problemlerimin hiçbiri çözülmedi. Daha da kötü oldu. Yol bilgisayarında kat edilecek yol göstergesi düzelmedi. Çözüm için başta kadir örücü olmak üzere 2a müh.likle yaptığım yazışmalarda hiç birine çözüm ve cevap veremediniz. Sizler bu işin ehlisiniz değil mi? Ya da ben mi öyle düşünüyorum. Oturduğunuz yerden biraz kıpırdayın lütfen. Müşterilerinizin problemlerinde çözülmeyen çok konu var. En başta benim problemim. Garantisi bittiğinde de inşallah bana , kusura bakmayın demezsiniz.
    LÜTFEN ARAŞTIRMA YAPIN VE PROBLEMİMİ ÇÖZÜME KAVUŞTURUN.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler