+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: safrane donusumu

2000 motorlu safrane ye uygun gaz sistemi varmi? bu arac +saseli diye duydum gaz sistemi uyum saglamiyormus dediler beyin sorun cikariyormus! ne derece dogru, sorunsuz gaz sistemi takilabilirmi. Ayrica Opel meriva 1.6 2004 aracima gaz taktirabilirmiyim ,ne kadara mal olur? Tesekkur ederim.

Mrb.Musti bey aracinizin (+) saseli oldugu dogru degil. Sizin aracinizda her reno da oldugu gibi (-) saseli ve sizin aracinizada uygun olan sistem sequent-24 tur bugunku fiyati 1750 YTL.dir.
    meriva icinde ayni fiyat gecerlidir...sorun konusuna girmeye gerek bile yok  kesinlikle bugune kadar taktirmadiginiza pisman olacaksiniz...Faruk sevgili kocaeli.fsotogaz.com.  saygilar efendim

Nerede yasadiginizi yazmamissiniz bu yuzden belirtmeye gerek gormedim..su an servisimizde halihazirda safran montaji yapilmakta yakinmisiniz bilmiyorumaksam 6 ya kadar gorme ve deneme sansiniz var...

1992-1997 arasi modeller 2000 cc- (B54) full gruptur.
    1997-2001 ve sonrasi sequential yakit besleme sistemine sahiptir.
    Sequent 1997 sonrasi araclara takilabilir.

1993 MODEL SAFRAN ARACA MONTAJ YAPTIM MALESEF OLMADI ENJEKTOR SINYALLERINI   GURUP ALARAK  GELDIGI ICIN RANDUMAN ALAMADIK VE SOKTUK

Ankara Yaldizlar otogaz olarak 1998 model N7U motor Safrane araca 22.04.2006 tarihinde S56 sistemini monte ettik,arac calisiyor hicbir sorunuda yok. Saygilar,

1997 MODEILN USTU SEQENTEL SISTEM 1997 MODELIN USTUNE OLUR BIZIM ARACIMIZ 1993 MODELDIR

Alinti:
    DAHA ONCE SAFRAN MONTAJI YAPTINIZMI 
    22.04.2006 tarihinde 1998 model N7U motor renault safrane aracina BRC S56 sistemini
    araca monte ettik.

Cevap: safrane donusumu

musti bey aracınızın kaç model olduğunu sanırım yazmamışsınız.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler