+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpgli araçta benzin tüketimi

lpgli araçta benzin tüketimi

arkadaşlar benim sorunum lpgli aracımda benzin tüketimi ve göstergesi. aracım peugeot 307 xt 1.6. lpg ile kullanırkende benzin göstergesi yavaş yavaş düşüyor. ışık yanınca örneğin 20 ytl lik alıyorum ve neredeyse bu 20 ytl ile göstergenin yarısına geliyor. normalde böyle bir şey imkansız

Cevap: lpgli araçta benzin tüketimi

Aracınıza PSA modülü takılacak iyi çalışmalar

Alıntı msy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim sorunum lpgli aracımda benzin tüketimi ve göstergesi. aracım peugeot 307 xt 1.6. lpg ile kullanırkende benzin göstergesi yavaş yavaş düşüyor. ışık yanınca örneğin 20 ytl lik alıyorum ve neredeyse bu 20 ytl ile göstergenin yarısına geliyor. normalde böyle bir şey imkansız
    sayın msy;

Fransız araçlarına (peugeot,citroen,renault) has bir özelliktir bu.lpg montajından sonra araç sanki benzin tüketiyormuş gibi benzin seviyesi düşecektir.psa modulu ile bu sorun halledilecektir.

Özençler 2A Çorum Otogaz

psa modülü nasıl bir şey acaba? aracın neresine monte ediliyor? pahalı bir alet mi?

Aracın benzin şamandırası bölgesine monte ediliyor.Aracınızı her çalıştırdığınız da benzin göstergesini resetliyot.Fiat konusun da yetkili bayilerimiz ile görüşebilirsiniz.İyi çalışmalar

bu sorun benim arabamdada var 1994 318is acaba benim aracada mı takmak gerek

Sizin aracınız da gerek yok.İyi çalışmalar

bu problemi bende broadway de yaşıyorum benzin koysanda hep düşüyor gösterge mesela 20 ytl benzin koyuyosun araca bi kaç gün hafif yukarda duruyo gösterge bitimin üstünde ondan sonra direk ikaz lambası yanıyor....neden olabilir?

Çok hızlı bir düşme var ise kaçak olabilir kontrol ettiriniz.

yani o cihazla alakası yok olayın yalnız asıl sorun şu benzin göstergesi yukarıdada duruyo bazen ama aynı zamanda uyarıda veriyor bitiyor diye panelde aynı anda....

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler