+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SKODA OKTAVİA

SKODA OKTAVİA

SKODA OKTAVİA 2004 1,6 ARACIM VAR LPC TAKTIRMAK İSTİYORUM BRC NİN HANGİ MODELİ UYUM SAĞLAR

Cevap: SKODA OKTAVİA

Aracınıza MY-07 montajı yapılacak iyi çalışmalar

Alıntı denızcagın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SKODA OKTAVİA 2004 1,6 ARACIM VAR LPC TAKTIRMAK İSTİYORUM BRC NİN HANGİ MODELİ UYUM SAĞLAR
    sayın denızcagın;

2004 model skoda aracınıza uygun sistem brc my-07 plug and drive versiyonudur.şimdiden lpg li güzel günler dileriz.

Özençler 2A Çorum Otogaz

slm arklar bu konu uzerıne yenı uye oldum bende skoda 2000 model felicia var uzun kasa enjeksıyonlu araba ama bu arabayı aldıgımda karbüratörlü sıstem fema otogaz takmıslar ve arabayı gazda sıkıstırınca patlama yapıyo ve hava flıtresı yanıyo bunun ıcın sıralı otogaza gecıcem bana yardım edersenız cok sevınırım hangı marka otogaz tercıh edersınız ?? sımdıden tşkkurler

Tabi ki BRC.
    Ben çok forum takip ederim. Hem burada hem de başka forumlarda kullanıcılarının sorunları ile bu kadar ciddi ve canayakın ilgilenen ve bu kadar ileri seviyede teknik bilgiye sahip yetkilileri ve bayileri olan başka bir marka göremedim.
    Bunları yazarken kesinlikle reklam amacı gütmüyorum. Ben sürekli kısa mesafe araç kullanan ve bagaja çok ihtiyacı olan bir işim olduğundan aracıma benzinli biniyorum ama birgün kullanım şartlarım değişirse ve LPG kullanmaya karar verirsem tek tercihim BRC olur:PDT_30:.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler