+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yakittan yakita gecerken stop ediyor.

96 model opel vectra b cd 2000 cc 16 V arabama Ankarada yetkili servise sirali tip brc lpg donusum sistemi taktirdim.ilk gunden beri, benzinden lpg ye lpg den benzine gecislerde gerek park halinde iken gerekse hareket halinde iken motor devri nerede ise sifira kadar dusuyor, hatta motor soguk ise cogu kez stop ediyor ve sanki frene basiyormusum gibi oluyor.Bu durum ozellikle trafikte hareket halinde iken beni ve arkamdan gelen araclari zor duruma dusuruyor.Takan servis sebebini bulamadi. Bana bu konuda yardimci olur musunuz? 

Selam ummete.
    Aracinizin donusumunu hangi yetkili serviste yaptirdiginizi ogrenebilirmiyim acaba? bir de siz servise sikayetlerinizi anlattiginizda sebebini bulamadilarmi?

Sn. Ummete,
    Hangi serviste, hangi urunu taktirdiniz?

Ustun Otogazda (0 312 278 34 74) taktirdim. Servise sikayetlerimi anlattim. Sebebini bulamadilar. Lpg sisteminden degil, motordan kaynaklanyor olabilecegini soylediler. Taktirdigim zamanlarda donusum kitlerinin niteligi ve isimlerine vakif olmadigim icin hangi kit oldugunu sormadim. Kitlerin uzerinde sadece BRC SEQUENT ibaresi bulunmakta. Sequent 24 veya 56 yazmiyor. Ancak kitin parcalari, parca adedi ve gorunum itibari ile internet sitesinde tanitilan sequent 24 kitin parcalarinin ayni.
        Kadir ORUCUye, focusa ve cevaplayan herkese simdiden tesekkurler.

Sn. ummete, Ustun otogaz yetkili servisimiz degil. Anladigimiz kadariyla size sequent fast dedigimiz ve bizim ithal etmedigimiz bir urun takilmis. Bizim ithal etmedigimiz ve yetkili servislerimizde takilmamis bir urun olmasina ragmen, temsil ettigimiz markaya olan saygimizdansize yardimci olabiliriz. Mavi Denizler-Mesut Guvenc le (Tel:0-312-3959991) temasa geciniz. Sadece iscilik ucreti alarak sizin sorununuzu cozecektir. Odeyeceginiz ucreti sizde Ustun Otomotiv den talep edeceksiniz.
    iyi gunler.

Ilginize cok tesekkurler..  Bu durumda ben saf disi mi kalmis oluyorum, yoksa engin bilgilerinizden ve forumunuzun guzide mudavimlerinden istifade etmeye devam edebilir miyim?         
            Bendeniz internetle  son bir kac aydir hasir nesir oldugumdan sizin varliginizdan da yeni haberdar oldum. Ayrica bundan dolayi lpg donusum sistemimi, musterilerinin sikintilari ile satis oncesi ve sonrasinda ilgilenen kaliteli bir sirketin yetkili servisine taktirmamis olmaktan cok buyuk uzuntu duydum.
            Bir konuda aciklama yapma geregi hissettim. Ben mi beceremedim yoksa kullandigim bilgisayardan midir sitenizden yetkili servislerinizin listesini indiremedim. Ben de Mimarlar ve Muhendisler Odasinin sitesinden BRC yetkili servisleri listesine baktim. Ustun Otogazin yetkili olup olmadigini da oradan ogrendim.
            Simdi musadenizle bir sey daha sormak istiyorum. Bu Sequent Fast dediginiz urunun Sequent 24ten farki nedir? Sizin ithal etmeyisinizin bir sebebi var mi?

Sn. ummete,
    Site herkese acik, safdisi olmayacaksiniz.
    Yetkili servislerimizin listesi pdf formatinda. Goruntuleyebilmek icin Acrobat Reader programina ihtiyaciniz var. Bu program ucretsiz olup, internetten indirebilirsiniz.
    SEQUENT-24 ve FAST arasindaki farklari ve sorunuzun cevabini bu forumda bulabilirsiniz.
    Iyi gunler.

Kadir beye bir sorum var. 96 model Opel vectra b 2000cc aracima malesef yetkili olmayan bir serviste sequent fast taktirmisim. 
            Lpg filtresi, Rail ve Enjektorler dediginiz parcanin altina monte edilmis. Yani birbirleri ile siki sikiya temas halindeler. Bunun herhangi bir sakincasi olabilir mi?
            Bir de, bir cevabinizda sequent 24 ler icin yeni, daha az yer kaplayan ve bir yere monte edilmesine gerek olmayan bir filtreden soz etmissiniz. Bu filtreyi sequent fast kitinde kullanabilir miyim?
            Tesekkurler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler