+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: slm

slm

merhaba ben ankaradan yasin formunuza yeni kayıt oldumyayaralaı olacağına inanıyorum benim 90 model 520i bmw var bu arabada bira sıkıntılarım var banayrd olursanı zsevinirim ben,m arabamda normal sıstem tup var sıralı takatıracam ama ne taktıracam bilemiyoruım maddi açıdan 1000ytl geçmemem gerekiyor kime sorsam duzgun bişey oneren yok eko tek diye sıralı sıstem tupvar bunun için nedersiniz veye ne onerirsiniz cevabınızı bekeleceğim birde
    şehir içinde
    30 ytl gazla 95 km yapıyor bilginiz olsun uzun yolda 90 ytl gazla 400km yopl yaptım sıralı takasam nasıl olur şimdiden tşk edrim birde ( arabanın hava akış metresi patlamiş tahminim değiştırmemişler ama tami retmişler benzinde ilk çalişmada stop edecekmiş gibi çalşiyo ama yurudukden sonra bi sorun yok herşey normal bundan bi sorun çıkarmı bilginiz bekliyorummmm tşkkk.yasin

Cevap: slm

Aracınızın sıralı sistem için benzin de sorunsuz çalışması gerek bu model araçlarda 3 farklı koda sahip motor seçeneği mevcut aracınızı yetkili servilerimizde incelettikden sonra montaj yaptırabilirsiniz.İyi çalışmalar

tş ederim akadaşlar

Sayın sonaks,

Aracınızda Hava Akış Metrenin değiştirilmesini tavsiye ediyoruz. Zira bozuk hava akış metreyle hem yakıt tüketiminiz çok yüksek olacak hem de ilk kalkış esnasında aracın çekişini olumsuz etkileyecektir.

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla

Alıntı sonaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben ankaradan yasin formunuza yeni kayıt oldumyayaralaı olacağına inanıyorum benim 90 model 520i bmw var bu arabada bira sıkıntılarım var banayrd olursanı zsevinirim ben,m arabamda normal sıstem tup var sıralı takatıracam ama ne taktıracam bilemiyoruım maddi açıdan 1000ytl geçmemem gerekiyor kime sorsam duzgun bişey oneren yok eko tek diye sıralı sıstem tupvar bunun için nedersiniz veye ne onerirsiniz cevabınızı bekeleceğim birde
    şehir içinde
    30 ytl gazla 95 km yapıyor bilginiz olsun uzun yolda 90 ytl gazla 400km yopl yaptım sıralı takasam nasıl olur şimdiden tşk edrim birde ( arabanın hava akış metresi patlamiş tahminim değiştırmemişler ama tami retmişler benzinde ilk çalişmada stop edecekmiş gibi çalşiyo ama yurudukden sonra bi sorun yok herşey normal bundan bi sorun çıkarmı bilginiz bekliyorummmm tşkkk.yasin

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler