+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fiat Uno 1.4 ie yardım lütfen

Fiat Uno 1.4 ie yardım lütfen

Merhabalar,
    Aracıma henüz lpg taktırmadım ama aracım km de 35-40 ykr yakıyor bu normalinden fazla değilmi arabam 2000 model ve enjeksiyonlu, ve birde 1,2,3. viteslerde yavaaş giderken arabada anormal bi durum var bi hızlanıyor bi yavaşlıyor bu çok sık ve seri oluyo acaba bunu neden yapar_?

Cevap: Fiat Uno 1.4 ie yardım lütfen

merhabalar. ben de uno sx i.e. kullanıcısıyım. bahsettiğiniz sorunu ben de yaşadım bu rölantiden kaynaklanan bir sorun kendi kendine artma azalma durumundan oluyor.. malesef bazı zamanlar tehlikeli olabiliyor. bahsettiğiniz yakıt miktarı benzinde ve şehir içi sanırım ama ustamın dediğine göre şehir içinde ölçmek net sonuc vermiyormuş. ben beyin dahil bütün benzin sistemii yeniledim ve sehirler arası standart kullanımda benzinle 160-165 ykr civarı bi rakam elde ettim. bu rakama göre bir kıyaslayın isterseniz.

merhabalar Bende uno sxie kullanıcısıyım.Aracınız enjeksiyonlu,Enjeksiyonlu unolarda gaz Rolanti Sensorü var aracın rolanti gaz durumunu otamatik olarak ayarlıyor.Rolanti sensöründe problem olsa araç ya tekler yada rölanti devri 9-10 un altında çalışır aracta düzensiz çalışma olur.Aracın normal seyir halinde kendiliğinden hızlanması sibop ayarıyla ilgilidir.

Alıntı adogan06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Aracıma henüz lpg taktırmadım ama aracım km de 35-40 ykr yakıyor bu normalinden fazla değilmi arabam 2000 model ve enjeksiyonlu, ve birde 1,2,3. viteslerde yavaaş giderken arabada anormal bi durum var bi hızlanıyor bi yavaşlıyor bu çok sık ve seri oluyo acaba bunu neden yapar_?
    sayın Doğan

aşağıdaki linki tıklarsanız Cem Özbek arkadaşımızın yazısı size yardımcı olur. Çünkü kendisinde de bu sorun vardı ve çok uğraştı. kendisi www.turkuno.com üyesidir.

http://www.2a-lpg.com/forum/fiat-uno...highlight=fiat

Arkadaşlar Uno 70Sxie lerin benzin pompası ve benzin müşürü orjinal takım olarak ne kadar dır?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler