+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: peugeut 307 icin???

iyi gunler..2004 model 3007 xt 1.6 arac sahibiyim..merak ettigim konu tank nereye yerlestirildigi..
    eger stepnenin oldugu yere yerlestiriliyorsa oradan cikan lastigi bagajda tasimakta sorun cunku bagajimiz kucuk..bunun yerine normal benzin deposunun oldugu yere takilabiliyormu??

Sn mecase MMOB kesinlikle aracin orjinal benzin deposunun sokulmesine yada mudahale edilmesine karsi...Bu baglamda bagajinizin icine silindirik tank takmak zorundasiniz...saygilar...

peki kullanilabilecek en kucuk silindirik tankin boyutlari ne kadar vede net kac lt lpg aliyor acaba

Tank uygulamalarinin nasil olacagi standartlar tarafindan belirlenmis. Hic kimse bunlarin disinda bir cozum uretemez. Uretirse yasa disi olur. Mevcut uygulamalarda, icten-distan tank montaji ve muhtelif kapasiteli tank secenekleri zaten mevcut. Degisik bir cozumden kastiniz nedir?

kadir bey stepne olan  lastigin  yerine  simit tank takildigi icin  stepneyi ya bagajda yada  arka  koltuktukta tasimak  zorunda  kaliyoruz..malum onumuz  yaz.bagaj ihtiyaci hayli fazla ve stepne de nerdeyse bagajin yarisini kapliyor.bu durumda da stepnesiz de yola cikilmaz..Ben bu yuzden somustum ana depo yerine tank koyamiyormuyuz diye....
    ilginiz icin tesekkurler....

Kadir bey gunumuzde insanlar genelde daha spor diye yada pratik olsun diye genelde ufak yada HB.araclar aliyor bu araclarda gercekten tank seciminde zorlaniyoruz....Size onerim 270 lik tank ve ona uyumlu 270 lik m.valfler ithal ederek bu turdeki arac sahiplerine daha iyi cevap verebiliriz diye dusunuyorum...Lutfen bu konuda musterilerimize yardimci olalim...Ve diger LPG montajcilar dan farkli oldugumuzu gosterelim   Ne dersiniz hos olmazmi

270 lik tank nasil birsey acaba??

Faruk beyin bahsettigi tank, 270mm capinda silindirik tank.
    270-300-315-360 mm capinda ve muhtelif kapasitelerde tanklar mevcut.
    Ornegin;
    45 Litre- Boy:884mm
    50 Litre- Boy: 976mm
    55 Litre- Boy:1068mm

Aracin durumuna gore diger caplarda muhtelif tanklar da secmek mumkun.

tesekkurler.....ya su stepne olayina degisik bi cozum bulan varmi acaba??

ewet bende merak ettim 270 lik nasil oluyor.yani kac litrelik oluyor faruk bey...simit depomu bahsettiginiz acaba?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler