+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: citroen xsara 2005

Question citroen xsara 2005

forumunuza bugün üye oldum. 4 ay önce aldığım 2005 xsara aracım var. malum yakıt sarfiyatı ve bütçe.....! lpg kiti taktırayım diyorum...
    yeni araştırmaya başladım. araba ve motor aksamlarından fazla anladığım söylenemez... şirketinizin denizli bayisi ile geçen hafta 5-10 dakikalık bir konuşmam oldu... servis çok yoğun olduğu için pek fazla bilgi alamadım. aracımıza şirketinizin hangi kiti uygun olur? benim en çok korkum lpg kiti takıldığında arabanın mekanik motor aksamında herhangi bozulma meydana gelir mi? performans düşüklüğü yaşarmıyım...? birde servisteki usta 'aracın ateşleme sisteminde sorun yoksa lpg takıldıktan sonra herhangi sıkıntı çıkmaz' dedi....aracım aldım alalı herhangi sorun yaşamadım. şayet ateşleme sisteminde sorun çıkarsa servisleriniz bu sorunu çözmüyor mu ve/veya citroenin yetkili servisleri ile bu konularda herhangi bir işbirliği var mı? ilginize şimdiden teşekkür ederim.....

Cevap: citroen xsara 2005

Aracınıza dört silindili araçlar için uyguladığımız MY-07 kitimiz uygulanacak yetkili bayilerimiz de yaptıracağınız montaj da sorun yaşamazsınız.Ateşleme sisteminde çıkabilecek sorun da yetkili bayimiz sizi yönlendirecektir.İyi çalışmalar

nasipse bu hafta bende BRC lpg kiti taktıracağım. ilginize şimdiden teşekkürler....

artık bende lpg'li bir araca sahibim. uzun araştırmalardan sonra brc taktırdım.inşaallah bir sorun çıkmaz......

Hayırlı olsun.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler