+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lpg yardım

lpg yardım

opel astram var 2007 model eylülde garantisi doluyo lpg taktırmayı düşünüyorum ama çok kararsızımtaktırsam mı taktırmasam mı diye... taktırmak ağır basıyo bütçeden dolayı.. opel astraya hangi markalar daha uyumlu sorun çıkartmıyo... bilgi verirseniz sevinirim.. lpg taktırıpta memnun olan a arkadaşlar hangi bayiden taktırdıklarını yazarlarsa daha iyi olur...

Cevap: lpg yardım

bigisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.. hiç olmasa admin bişey yazsın...bu işi yapıyorsunuz...

arkaşdaşlar bilginizi paylaşırsanız sevinirim..

Mesajınız da kullanıcı yorumu istediğiniz anlaşılıyor admin'e bir soru yok aracınıza MY-07 modeli montajı yapılacak yetkili bayilerimiz de yaptıracağınız montaj da sorun yaşamazsınız.İyi çalışmalar

opel zaten brc ile anlaşmamalı hiç terettüt etmeden bağlatın şimdiden lpg li güzel günler şahinler oto 2a zonguldak bayii

arkadaşım sizde bu işi yapıyorsun fikrini söyleyebilirsin ben konuyu açarken admin bişey yazamaz diye birşey demedim.. genel problemler hakkında bilgi verebilirsin.. arıza lambasının sürekli yanması gibi..

Genel problem gibi bir durum yok.Yetkili servislerimiz de arıza lambasının yanmayacağı konusun da garantili montaj yaptırabilirsiniz.İlginize eşekkür ederiz.

düzgün bir montajdan sonra arıza lambası yanmaz bu konuda size büyün yetkili brc bayileri garanti verebilir

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler