+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi Arac

Kadir bey selamlar;
    Oncelikle meslektasiniz olarak boyle bir site icin tesekkurler.Emegi gecen herkes sagolsun.LPG kullaniminin artik kacinilmaz hale geldigi bu donemde tecrubenize dayanarak benimde bir sorum olacak.Araclara montajini yaptiginiz sequent 24 serisi sistemler 4 silindirli motorlara kadar kullanilabiliyor.Ve bu serinin icinde motor sikistirma orani,motor pistonlarinin net hacmine gore ara seriler yok.Benim sorum su pistonlarda meydana gelen patlama LPG oktan oraninin benzine gore %10 fazla olmasi sebebi ile degiskenlik gostermeyecekmi.Bu durumda sistemin takilacagi piston hacmi ve sikistirma oranina gore ara seriler(mesela buharlastiricinin buyutulmesi veya kucultulmesi)kullanilmasi daha uygun degilmidir.Sonuc olarak ben sequent 24 serisinin bayiiler tarafindan yapilan montajlarinda (4 silindirli)  en iyi sonucun hangi arac veya araclardan alindigini merak ediyorum.Muhakkak tarafinizca veya bayiilerinizce boyle bir sonuca ulasilmistir.Bu duruma gore hareket ederek esimin aracini yonlendirmeniz uzerine alacagim.Bizimde sorumuz farkli olsun.Arac olmadan lpg ye uygun araci sormus olalim.

saygi ve selamlarimla

SEQUENT-24 kitlerimiz 3 ve 4 silindirli normal ve turbo araclar icin.
    5, 6 ve 8 silindirli normal ve turbo araclar icn ise SEQUENT-56 modelimiz var.
    SEQUNET-24 turbo olmayan araclar icin cesitlerimiz:
    1- 60 KW a kadar olan araclar
    2- 60-100 KW arasi araclar
    3- 100-120 KW araclar
    4- 120-140 kw araclar icindir.
    Ayarlar ayrica bilgisayar araciligiyla yapilmaktadir.
    MPI-Cok nokta enjeksiyonlu yakit besleme sistemine sahip tum araclara uygulanabilmektedir.
    Iyi gunler.

Kadir Bey;

Anladigim kadari ile Sequel-24 tipinde 4 seriniz var ve aracimin BG ne gore 4 seriden biri kullaniliyor.Bu cevap benim icin yeterli.
    Bayii listenizde Antalya bayiiniz olarak sadece UYSAL otogaz var.Bu bayii kac senelik bayiiniz.Esime alacagim aracta BRC LPG donusumu sirasinda bir problem yasanirsa ANTALYA da alternatifim yok.Bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim.Bayiinizide ziyaret edecegim ama on bilgiyi sizden almak istedim.

Iyi calismalar dileklerimle

Antalya bayimiz konusunda egitim almis deneyimli bir bayimizdir. Ziyaret edip birebir gorusmenizde fayda var. Kendilerinin de size onerileri olacakir.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler