+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Seviye led problemim

Seviye led problemim

Dün akşam başıma geldi.eşimi bir yere gitmek için bekliyordum.Araç rolantide çalışıyordu.2 yeşil led (depo LPG seviyesi) ve LPG de olduğu gösteren led de yeşil yanıyordu.Bir an tüm ledler söndü.LPG veya benzin göstergesi sürekli sarı yandı.LPG den benzine yada benzinden LPG ye geçerken yanıyor bir tek)Bir an panikledim.Birşey olur mu diye ? Kaputu açamadım acildi işim.
    Aracı stop ettim tekrar çalıştırdım düzeldi.Gideceğim yere vardığımızda durum yine aynı idi.kaputu açıp şöyle bir baktım birşey göremedim doğal olarak.Tankın göstergesini baktım yarıdan fazla dolu idi.Tekrar çalıştırdım.Normal 2 led yeşil ve bir dakika sonra LPG ye geçti yeşil.Rolantide gaz verdim.5 dakika çalıştırdım.Daha sonra tekrar yol yapmam gerekti hiçbir şey olmadı.Şu an normal gibi.Ama niye böyle oldu kafama takıldı?
    selamlar

Cevap: Seviye led problemim

Sarı aracın lpg'geçmeye hazır olduğunu gösterir.Korkulacak bir durum değildir.Tekrarlaması halin de yetkili servise müracaat ediniz.İyi çalışmalar

aracınız benzine geçip tekrar lpgye geçiyor olabilir kontrol edilmesinde yarar var

Arkadaşlar
    yorumlarınız için teşekkürler.
    Şu an aşağı yukarı 150 km yol yaptım herhangi bir şey yok.Acaba sıcaklardan yada uzun yolda bildik bilmedik yerden gaz almak zorunda kaldım onda bir tıkan felan olmuş olabilir mi ?

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler