+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: gaz farklılıkları

gaz farklılıkları

selam arkadaşlar,

aracıma yeni lpg taktırdım sorunum yok allaha şükür ama bir sorum var tüpü aygazdan doldurunca ş.dışı 430 km yol yaptım aygaz bulamadım mogazdan doldurdum 520 km yol yaptım aradaki farkı anlayamadım bilgisi olan varmıdır?

Cevap: gaz farklılıkları

burada yanlış hesap sözkonusudr.cunku %20 civarı fark var üstelik aygazın gazı piyasadakilerin en iyisi gibi bisey.......1. sebep depoyu fulledi iseniz egeer her istasyonda pompa basınçları farklı oluyor.dolayısı ile mogazdan aldıgınız pompa basıncı yuksek ise fazladan gaz basmş olabilir.2.sebep ise aygazdan aldgnz gazın kalitesinde ((olmaması lazım ))sorun olmus olabilir:::AYRIca gaz yerine hava basmş olabilirler.(((bazı istasyonlarda başımıza gelmiyor degil)) SOnuç olarak deponun aldgıı gaza lt olarak dikkat etmeniz gerekiyor.ÖÖrnek olarak ggazınız bittiginde x pompası 30 lt ile depoyu doldurur, normal olarak,,ama y pompasının basıncı fazla ise 34 lt gaz basabilir.buna dikkat edin

Cevap: gaz farklılıkları

aygaz ve mogaz çok fark ediyor.aynı olay benimdebaşıma geldi..en uygunu bence euro lpg aygaz

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler