+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2A Müh. Yönetimi yetkili servis listesi güncelmi?

2A Müh. Yönetimi yetkili servis listesi güncelmi?

2001 vectra 1.6 aracıma BRC marka LPG taktırmayı düşünüyorum, ancak sitemi sorunsuz uygulayacağına inandığım servise gitmek istiyorum.
    Yaşadığım yer Kocaeli merkez, buna göre sizin servis konusunda tavsiyeniz olabilirmi? (İstanbul, Kocaeli, Sakarya sınırları içerisinde).
    Bana en yakın servis ERDAL OTOGAZ.
    servislerdeki uygulama hataları garanti kapsamından çıkarmı?
    Hangi model BRC taktırmalıyım?
    sorularıma yanıt verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: 2A Müh. Yönetimi yetkili servis listesi güncelmi?

Size en yakın bayimizi giriş sayfamızdaki bayi listesinden bulabilirsiniz.Kcaeli Erdal Otogaz veya FS otagaz da montaj yaptırabilirsiniz.Aracınıza brc MY-07 modeli uygulanacak montaj hataları tabiki garanti kapsamında.İlginize teşekkür ederiz

ARACINIZA SEQUENT 24 my 07 kit uygundur.Eğer firmamıza uğrarsanız size bu konuda yardımcı olabiliriz.Bu konuda çok referansımız var iyi günler.

YAMAN OTOMOTİV Fatih sultan mehmet san.sit.c4 blk. no:4 ümraniye tel:216 634 33 99

Garanti kapsamında yetkili servislerinize yaptıracağımız ayar - kontrol ya da filtre değişimleri için bir ücret verecek miyiz?

Servislerde yapılacak olan arayarlarda iş emri formu vs.. gibi formlar var mıdır? Yani ben aracımı yetkili servisinize götürdüğümde , servis yaptığı işi yazan bir kağıt bize vermesi gerekli midir? Talep etmeli miyiz?

İş emri formu sitemiz de mevcut bayilerimiz buradan indirip kullanıyor.Garanti kapsamında yapılan işlemler garanti kağıtınıza ve net ortamına işleniyor.10 bin km'de filtre değişimi yapılacak ve genel kontrolleri yapılacak filtre değişimi ücrete tabi.İyi çalışmalar

Alıntı 2A TEKNİK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş emri formu sitemiz de mevcut bayilerimiz buradan indirip kullanıyor.Garanti kapsamında yapılan işlemler garanti kağıtınıza ve net ortamına işleniyor.10 bin km'de filtre değişimi yapılacak ve genel kontrolleri yapılacak filtre değişimi ücrete tabi.İyi çalışmalar
    Peki bu işemri formunun kopyasını bize vermeleri gerekiyor mu? Yani bir servisinizden çıktığımda , o servisin yapmış olduğu işlemleri gösteren bir kağıt bana verilecek mi?

Yapılan işlemler garanti belgenize işleniyor.İyi çalışmalar

Ancak sitenizdeki Garanti kapsamı ve Şartları'ndaki 10.kalemde "Periyodik Bakım Tablosu satınaldığınız ürünle birlikte verilen kullanma kılavuzu içerisinde bulunmaktadır" ibaresi bulunmaktadır. Satınalmış olduğum ürünle birlikte bana "Kullanma Klavuzu ve Periyodik Bakım Tablosu" adı altında geçen bir bölme - sayfa bulunmamaktadır.

Arkadaşlar merhaba;
    2004 model opel vectra aracıma Elazığ Dinçler otogaz da brc marka sıralı sistem lpg sistemi takdırdım. Montaj esnasında aracın yayında bulundum. İşçilikleri gerçekten mükemmel. şu an için herhangi bir sorun gözükmüyor. Buradan montaj yapan arkadaşlara teşekürlerimi iletmek istiyorum. Benim sormak istediğim konu takılan sistemin bilgisayara girildiği ve garanti süresince takibinin yapılabileceğini söylemişlerdi. Bu konuyu internette 2a mühendisliğnin hangi sayfasında bulabilirim. Herkese hayırlı günler, kazasız sürüşler.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler