+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan
1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2A Muhendislik Lutfen Ilgilenin

Sayin 2A Muhendislik ve sayin yetkilisi ;

Sorunumu size bildirmeme ragmen tarafima mail atmadiniz ve MAVI DENIZLERe PSA Moduleri gondermediniz.
    Acaba boyle bir kit eliniz de mi yok , yoksa boyle bir parca hic mi kullanilmadigi icin cevap vermiyorsunuz anlamadim.
    MAVI DENIZLER Mesut Beyi aradigimizda bu parcanin var oldugu ve 2A Muhendislik ve distribitor firma olarak sizin gonderecegini ve henuz gondermedigini soyluyor. 
    Musteri memnuniyetini telaffuz eden firma olarak ne zaman ilgileneceginizi merak ediyorum ve acilen LUTFEN ilgilenmenizi ve parcanin gonderilecegini veya gonderildigi hakkinda bilgi vermenizi talep ediyorum.

Saygilarimla.................

Emailinizi aldigimiz gun urunler bayimize sevk edilmisti. Hem de 1 degil 2 tane. Bir karisilik var. Galiba bayi ile iletisimde bir sorununuz var. Hatta bayimizin  bugun yeni siparisi de var.
    Lutfen kendileriyle temasa gecin.

Sayin Kadir ORUCU 19.06.2006 saat 09.50 itibariyle ; Mavi Denizler den Tuncay Bey ile gorustum.
    17.06.2006 tarihindeki Mailinizde , PSA Moduleri gonderdiginizi soyluyorsunuz ancak su an itibariyle malzeme Mavi Denizlerin eline gelmemis. Acaba bu malzemeyi kargoya verecek elemanlariniz gondermemis veya gondermeyi unutmus olabilir mi? 
    Lutfen kontrolunu yapabilirmisiniz? 

Sizden mumkunse en kisa surede cevap almak isterim.

Saygilarimla...................

Edited by - yvz Tarih: 20/06/2006 11:10:06

Kadir Bey daha onceki mailimde rolanti bozuklugundan bahsetmistim ve ne yapmam gerektiginde sizden bir bilgi alamamistim. 
               Problemim ; Yuksek viteste klima acik vaziyette yolda seyir halinde iken vites kuculme yapmam gerektiginde , vites kuculturken aracim stop ediyor.
               Bu gun itibariyle , Mavi Denizlerden Mesut bey bunu cozecegini soyledi. 
    Ancak Merak ettigim bu probleme karsilik 2000 model megane araca takilmasi gereken parca PSA moduler mi yoksa baska bir parca mi ? Veya hic parca takilmadan bu problem cozulebilir mi?

PSA moduler aracin yol bilgisayariyla ilgilidir. Klima acikken vites kucultme olayi aracin ayarlariyla ilgili bir konudur. Mavi Denizler basit bir islemle bu sorunu giderecektir.

Sayin Kadir Bey ;

Problemlerimi rolanti bozuklugu basligi adi altinda size bildirmistim.Birincisi aracimin vites kuculturken stop etmesi. Ikincisi aracimda bulunan yol bilgisayarindan dolayi aracin kat edecegi yolun benzin hesabiyla bitmesinden kaynaklanan benzin bitti gostergesidir.

Mavi Denizlerden Mesut bey rolanti bozuklugunu cozecegini soyledi .Bunun icin bayiye gidecegim. Ancak benzin bitti gostergesi icin bu parca mavi denizlere gonderilecek mi? Benzin bitti gostergesinin yanmasi probleminin cozumunde daha once yaptigimiz mailler isiginda Mavi Denizlere gonderilmesini tekrar talep ediyorum.Ayrica garanti kapsaminda olup olmadigi konusunda bilgi verirseniz sevinirim

Aracim 2000 modelMegane RTE AC

Saygilarimla ilginize tesekkur ederim.

Sevkiyat departmanindaki bir yanlis anlama sonucu  Yol bilgisayari icin ozel konektorunuz bugun gonderildi. 

Sayin Kadir ORUCU ;

BRC Markasinin Turkiye Distiributoru olarak eminim ki , Turkiyede bulunan bayilerinizle hic bir probleminiz yoktur. Cunki bu bayiler kendi adlarina bu isi yuruturken (LPG Donusum Isi) , sizin adiniza da buyuk katkilar sagladiklarina inaniyorum.
                        Bu nedenle biz musterilerin de , sizlere olan guven ve iyi niyetli duydugumuz hassasiyetin devam edebilmesi icin , Mavi Denizler in bir musterisi olarak sizden bir ricam olacak. Yukarida aracim ile ilgili olarak gerekli aparat olan konnektorun 21.06.2006 tarihinde gonderildigini soyluyorsunuz. 30.06.2006 tarihi saat 16.00 itibari ile bu konnektorun bayiye gelmedigini ogrendim. 01.07.2006 tarihinde elimizde olur dediler, insallah olur.
                        Ricam sudur, Lutfen Kargo elemanlarinizin hizli calismasi ve isteklerimizin karsilanmasi konusunda biraz hizli olursaniz, sizlerin bahsettigi musteri memnuniyetinin olusmasinda bir kat daha artis gostermis olursunuz ve bayi ve musteri olarak bizlerde bunu hep birlikte paylasmis oluruz.

Soz verdigimiz gibi 21.06.2006 tarihinde malzeme servisimize gonderilmis. Bugun tekrar servisle gorustuk, size randevu verip cagirdiklari cevabini aldik.
    iyi gunler.

Verdigim rahatsizliktan dolayi ozur diliyor ve Ilginize tesekkur ediyorum.

Saygilarimla.............

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler