+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Direk gazla çalışma ve istop etme

Direk gazla çalışma ve istop etme

Merhabalar,2004 1.6 megane 2 aracım ve seq 24 my07 kitim var.Sabahları bazen araç ilk çalıştırmayı benzinde yapmayıp direk gazda çalışıyor ve motor soğuk olduğu için lpgde istop ediyor.Benzine düğmeyle alınca sorun yok.Her zaman yapmadığı için servise de boş yere gitmek istemiyorum.Bu konuda yardımcı olursanız çok sevineceğim.Teşekkürler,iyi çalışmalar.

Cevap: Direk gazla çalışma ve istop etme

Sizin yinde yetkili servis de aracı kontrol ettirmeniz de fayda var.İyi çalışmalar

Serviste araca baktırdım.Bilgisayarla ısı sensörü kontrol edildi ve o an problem gözükmediği için bir işlem yapılamadı.Bu arızaya ilk defa rastladıklarını söylediler.Acaba araç soğukken bazen direk gazla çalışması hakkında yorum yapmanız mümkün mü?Teşekkürler.

Aracın direkt lpg çalışma ihtimali yok denecek kadar azdır.İyi çalışmalar

Cool Cevap: Direk gazla çalışma ve istop etme

montaj ne zaman yapıldı.eğer montaj yeni yapıldıysa programsal bir durum gözüküyor .ama daha önce böyle bir şey yoktu gayet güzel gidiyo dersen ecu daki elektronik parçalar zarar görmüş ola bilir ecuyu değiştirip yeniden program yükletin bide böyle deneyin .
    :PDT_95:

Acaba sizde ilk defa mı rastlıyorsunuz bu duruma?

Mutlaka en az 5 sn benzinde çalışır gözleminiz yanlış olabilir.Yetkili servis ile irtibata geçiniz.İyi çalışmalar

Smile Cevap: Direk gazla çalışma ve istop etme

benim depomda benzinim olmadıgında direk gazla calışıyormu acaba beni bilgilendirirseniz sevinirim

Çalışır fakat tavsiye etmiyoruz.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler