+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: OPEL VECTRA

OPEL VECTRA

merhaba arkadaslar.2004 model opel vectra 1.6 comfort aracımıza sıralı sistem lpg taktırmak istiyoruz.taktıran arkadaslar varsa yorumlarını alabilirmiyiz.ayrıca 'a mühendisliktende yardım istiyoruz.sorunsuz bir kit sorunsuz bir servis...

Cevap: OPEL VECTRA

Aracınıza MY-07 montajı yapılacak.Giriş sayfamızda yer alan bayi listemizde size en yakın yetkili bayimiz ile temasa geçebilirsiniz.İyi çalışmalar

ilginiz için tşkler.ama kafamda bazı soru işaretleri war.mesela kullanımda randıman sorunu veirimi,yani araç uyum sağlarmı çünkü biz ilk defa bu sistemi denicez.kafamda brc sabit durumda.sadece kullanım esnasında ne gibi problemler oluyor.yardımlarınıziçin tşk ederim.son olarak 2a mühendisliğin ana merkezi nerededir.ben istanbul k.çekmecedeyim.mümkünse montajı ana merkezinden yaptırmak istiyorum.bana ana merkezden yetkili bir isim verebilirmisiz

Yetkili servislerimiz de yaptıracağınız ürünlerimizde herhangi bir sorun yaşamazsınız kullanım olarak aracın lpg'li olduğunun farkına bile pek varamayacağınızı söyleyebiliriz.
    İlgili adres den Murat bey ile görüşebilirsiniz.İyi çalışmalar
    Adres : Kağıthane Caddesi No : 6 / A Kağıthane - İSTANBUL
    Telefon : +90 (212) 210 43 92 - 221 87 57-58
    Tel&Fax : +90 (212) 222 46 46
    GSM : +90 (542) 234 13 08 - (537) 353 02 04

Kardeş
    aynı aracı kullanıyoruz.Yaklaşık 10,000 km den beri lpg kullanıyorum.Çok memnunum yetkili bayilere doğru montaj yaptırdığın sürece bir sıkıntı olmaz.
    selamlar

Aracım benzinde ilk çalıştırıldığında stop ediyor. Marş esnasında gaza basmam gerekiyor.(Opel vectra comfort 2004). Sebebi ne olabilir? Opel yetkili servis içerde lpg olduğu için , ilk marş esnasında benzin modunda olduğu için gaz sıkıntı yaratıyor olabilir dedi.

Aracınızı 1-2 gün benzinde kullanınız sorun düzelir ise lpg kalibirasyonu kontrol edilecek.Aksi durum da sorun benzin sisteminden kaynaklanıyor demektir.

Servis , ayar ve bakım işlemlerimizi herhangi bir yetkili servisinizde yaptırabilir miyim? Yaptırdığım yer servis formunu vermezse ne gibi yaptırımlarınız bulunmaktadır ?

Aynı yıl içerisinde 2 den fazla kalibrasyon yapılma gereksinimi doğarsa sisteminiz yenisiyle değiştirilecek mi?

Ben de Opel Vectra 2004 kullanıcısıyım. Montaj esnasında bir yanlışlık sonucu ciddi bir risk atlattım. BRC sistemi harika. 2 depo bitti. 36 litre ile 333 km. yol aldım. Yüksek süratta. Takdiriniz vectra ile benzinde iken bu değer imkansız. Ancak size önerim yetkili servisler arasında da iyilerini seçmeniz olacaktır.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler