+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 elegance oto.

2008 elegance oto.

2008 elegance otomatik vites aldım ve lpg taktırmayı düşünüyorum.. bu yeni çıkan manifoltu delmeden yapılan montaj için uygunmu? bir önceki aracımı montaj esnasında çapak kaçtığından dolayı sattım.. manifoltu delmeden olan sistem olursa taktırmayı düşünürüm. bide şayet o sistem olmuyorsa , montaj esnasında bir problem oluşursa firma masrafı karşılıyormu?

Cevap: 2008 elegance oto.

Aracının benzin enjektörü bölgesini yetkili servisimiz kontrol etmesi iyi olur.
    Montajdan kaynaklanan kalıcı problemleri firma karşılayacaktır.İyi çalışmalar

Sayın Taylan23,

Yeni aracınızı güle güle kullanın. Aracınızın emme manifoldunun mutlaka sökülmesi gerekiyor.

Saygılarımızla

Alıntı taylan23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008 elegance otomatik vites aldım ve lpg taktırmayı düşünüyorum.. bu yeni çıkan manifoltu delmeden yapılan montaj için uygunmu? bir önceki aracımı montaj esnasında çapak kaçtığından dolayı sattım.. manifoltu delmeden olan sistem olursa taktırmayı düşünürüm. bide şayet o sistem olmuyorsa , montaj esnasında bir problem oluşursa firma masrafı karşılıyormu?

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

dostum bendede aynısı var.taktırdınmı oluyormu.bende düşünüyorum taktırmayı.bilgi verirsen sevinirim...

Alıntı captain11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum bendede aynısı var.taktırdınmı oluyormu.bende düşünüyorum taktırmayı.bilgi verirsen sevinirim...
    Mesajınızı yeni farkettik;2008 honda civic başlığında cevabınız yazılı.iyi günler.

Özençler 2A Çorum Otogaz
    BRC BÖLGE BAYİ

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler