+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: acik hava filitreleri

Bu tip filitreler havayi daha kapali hava filitresi kullanarak sesi azaltir.
    Bilindigi gibi yeni nesil elektronik enjeksiyonlu araclarda bulunan Elektronik Kontrol Unitesi motora giren hava miktarini da olcerek gerekli benzin miktarini hesaplar. LPG ile calismada bizde iste bu benzin miktarini referans aliriz.
    LPG de de benzin sistemine benzer bir yapi vardir. Giren hava miktarina gore gaz miktari ayarlanabilmektedir. Chip Tuning olayina benzer.
    Fazla hava ayni zamanda fazla performans demek ama, yakit tuketiminizin de artacagini hesaba katmaniz gerekiyor. LPG kullanmanin mantigindan uzaklasmis oluyoruz.
    Yani; hem cam kenari, hem biletsiz, hem de onde sofor mahalli gibi oluyor.

yani olmaz diye birsey yok...tabi isin mantigindan uzaklastikmi hic bir anlami kalmiyor.cok haklisiniz.cok guldum sabah sabah.

Sn.Uur Benim rover da performans filtresi var ..Deyiyo beee varsin bir litre fazla yaksin

ya faruk abi senin roveri incelemek bi kismet olmadi.en yakin zamanda gelip guplama sesi nasil bi bakmak istiyorum.

diyelimki aracimzida acik hava filitresi var ve lpg  donusumu yapildi herhangi bir sorun teskil edermi?(enjeksiyonlu yada karburatorlu ikisi icinde)

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler