+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PEUGEUT 307 ACİL YARDIM

PEUGEUT 307 ACİL YARDIM

2004 model peugeut 307 marka aracıma 20 Ağustos 2008 de SEQUENT 24-MY 07 model sıralı sistemi Ankarada Damla Otogaz bayiinde taktırdım. Sorunlarımda taktırdıktan sonra başladı. Araç hem benzin yiyor hemde gazdan gidiyor. Benzin ibresi aşağı düşüyor. Taktırdığım yere gittiğimde ikisinin birden gitmesinin imkansız olduğunu söyledi ama yinede benzin ibresi aşağı düşüyor çözüm bulamadılar bu sorunuma

ikinci büyük problemim ise aracım boştayken hafif titreme yapması, motorun titremesi ve boğulur yığılır gibi olması buna da bir çözüm bulamadılar sorunun lpg ile alakalı olmadığını söylediler

bunlar olurken birde arıza lambası yanıp yol bilgisayarında da Catalytic converter fault" ve "Antipollution fault şeklinde yazı çıktı ve araç bundan sonra gaz yemeyip yığıldı, yığılma sorunu bir müddet sonra geçti ama arıza lambası tekrar yanıp yanıp sönüyor anlayacağınız bunada bir çözüm bulamadılar ve başlarından, bizden kaynaklanan sorun yok diyerek savsakladılar, satış sonrası hizmet sıfırmış herşey parayı alıncaya kadarmış

Sizden ricam bu sorunları hala yaşamaktayım ve ne yapmam gerektiği konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim, bu arada her kafadan bir ses çıkıyor ve ben ne yapacağım konusunda şaşırmış durumdayım.

Şimdiden ilginize teşekkürlerrr

Cevap: PEUGEUT 307 ACİL YARDIM

Malesef montajı yetkili bayimiz olmayan bir yerde yaptırmışsınız.Ücret karşılığı yetkili servislerimiz de sorunlarınızı çözdürebilirsiniz.Yetkili servislerimizin listesini giriş sayfamızda bulabilirsiniz.İyi çalışmalar

Hızlı cewabınız için tesekkurler hata yaptıgımı cokk geç anladım yetkili olmayan bir yere taktırmakla ama artık olan olmuş bundan sonra servislernize gelirsem bu işin maliyeti ortalama ne olur

Ve bu anlattığım şikayetler montaj hatasından mı kaynaklanıyor? cevaplarsanız sevinirim.

Aracı yetkili bayimizin görmesi gerekiyor.Montaj veya proğram hatası olabilir.Size duruma göre bir maliyet söyleyeceklerdir.İyi çalışmalar

Sayın murtimx,

Montajınızı kontrol etmek ve gerekenleri yapmak üzere sizi en kısa sürede servisimize davet ediyoruz.

Saygılarımızla

Alıntı murtimx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 model peugeut 307 marka aracıma 20 Ağustos 2008 de SEQUENT 24-MY 07 model sıralı sistemi Ankarada Damla Otogaz bayiinde taktırdım. Sorunlarımda taktırdıktan sonra başladı. Araç hem benzin yiyor hemde gazdan gidiyor. Benzin ibresi aşağı düşüyor. Taktırdığım yere gittiğimde ikisinin birden gitmesinin imkansız olduğunu söyledi ama yinede benzin ibresi aşağı düşüyor çözüm bulamadılar bu sorunuma

ikinci büyük problemim ise aracım boştayken hafif titreme yapması, motorun titremesi ve boğulur yığılır gibi olması buna da bir çözüm bulamadılar sorunun lpg ile alakalı olmadığını söylediler

bunlar olurken birde arıza lambası yanıp yol bilgisayarında da Catalytic converter fault" ve "Antipollution fault şeklinde yazı çıktı ve araç bundan sonra gaz yemeyip yığıldı, yığılma sorunu bir müddet sonra geçti ama arıza lambası tekrar yanıp yanıp sönüyor anlayacağınız bunada bir çözüm bulamadılar ve başlarından, bizden kaynaklanan sorun yok diyerek savsakladılar, satış sonrası hizmet sıfırmış herşey parayı alıncaya kadarmış

Sizden ricam bu sorunları hala yaşamaktayım ve ne yapmam gerektiği konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim, bu arada her kafadan bir ses çıkıyor ve ben ne yapacağım konusunda şaşırmış durumdayım.

Şimdiden ilginize teşekkürlerrr

BRC
    SIFIR ARAÇLARDA OTOMOBİL FİRMALARININ TERCİHİ
    2A

MOCAN OTOGAZ
    "BRC YETKİLİ SERVİSİ"
    MOCAN OTOMOTİV LTD. ŞTİ.
    İvedik Organize San. Bölg. Altın Örnek Sanayi Sitesi Melih Gökçek Bulvarı 564. Sokak No: 60Yenimahalle
    TEL (312) 394 72 22 - (312) 394 73 22 CAN MOCAN 0 533 244 29 49 FATİH GÖKHAN 0 532 615 45 53 www.mocanotogaz.com.tr

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler