+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 84 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: MERCEDES ARACLAR VE GURSEL USTA

kadirbey merhaba 
    1992 model 200e mercedese seq-24 takilabiliyor mu?

Merhabalar Sayn malpar...
    Mercedes-Benz E-200 (124 tip) aracina 1993 6. ayina kadar 102 kodlu K-Jetronic enjeksiyon beslemeli motor uyguladi.1993 6.ayindan sonra ayni araca 111 kodlu Sequential enjeksiyon beslemeli motora gecis yapti.Aracinizin motoru 111 olsa idi Sequent 24 uygulamasi yapilabilirdi.
    Bu durumda araciniza uygulanacak sistem BRC klasik enjeksiyon lpg donusum sistemidir.

Iyi Gunler...

cevabiniz icin tesekkurler

klasik sistemin dez avantajlari nelerdir?
    taktirirsam herhangi bir sorun yasar miyim?

Araciniz K-Jetronik yakit besleme sistemine sahip. Bu nedenle mikserli sistem takilacak.
    SEQUENT sistemler ancak MPI-Cok nokta enjeksiyonlu yakit besleme sistemine sahip araclara takilabiliyor.
    Bu nedenle sizin araciniza SEQUENT sistem olmuyor.
    Mikserli sistemi bu konuda deneyimli bir servise taktirirsaniz hic bir sikinti olmaz.

yetkili servisiniz patlatma sorunu olabilir diyor.
    patlatma sorunu icin bir cozumunuz var mi? 
    veya patlatma sorunu sorun sayilmaz mi?

Uygun mikser ve ayarla patlama sorunu olmaz. Patlama MPI-Cok noktali araclara takilan mikserli sistemlerde olmaktadir.

ilginize tesekkurler 
    sorularima bu kadar kisa surede cevap alabilmem olaganustu birsey 

Muhtemelen yetkili bayileriniz  Uygun Mikser va ayarlari biliyordur .

ozur dileyerek bir soru daha sormak istiyorum
    madem benim aracimda herhangi bir sorun(patlatma ile ilgili) olmayacak  neden bayiniz boyle bir uyarida bulun du?(bayinizin  bilememe ihtimali var mi?) 
    aracima uygun mikser takilipp takilmadigini nasil anlayacagim
    bu konuda benim bayinizden herhangi bir talepte bulunmama gerek var mi?

Sn.Malpar atesleme sisteminiz orjinal parcalarsa ve yeni ise endise etmenize sebep yok...Yok eger emin degilseniz once aracinizi atesleme sistemi kontrolu icin bir servise sokun sonra LPG taktirin.Iyi surusler...
    Araciniz saadece kotu atesleme  yapiyorsa patlama yapar...

SAYIN MALPAR             
    KONUYLA ILGIGLI OLDUGM ICIN YARDIMCI OLMAK ISTERIM.102 MOTORLU   BIR COK ARACA  LPG DONUŞUM SISTEMI TAKTIM.GAYET IYI SONUCLAR ALDIM.BU ARACLARA LPG SISTEMINI UGULAMAK VE SONUC ALMAK HAKIKATEN ZOR.DOGRU MALZEMELERLE VE MOTOR CALIŞMA VERILERINI GORDUKTEN SONRA MUMKUN.BUNLARI SOYLEMEK BENIM ICIN KOLAY CUNKU AYNI ZAMANDA MERCEDES MOTOR USTASIYIM.    
    DAHA DETAYLI BILGI ICIN BIREBIR GORUŞMEMIZDE FAYDA VAR.SAYGILARIMLA.                             

1998 model bir aracim var astra gl 1.6  16 v motor seq-24 taktirmak istiyorum fiyati ve diger sistemle arasindaki farklari bilen anlatirsa sevinirem

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler