+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Seviye ledleri ikaz sesi

Seviye ledleri ikaz sesi

Selamlar,
    Ben yeni BRC kullanmaya başladım. Gaz bitmek üzereyken yaklaşık 1 sn. arayla bip sesi vermekte. Ya benzine geçmem gerekiyor ya da kendisi otomatik geçene kadar o sesi dinlemek zorundayım. Biliyorsunuz i her zaman bip sesi geldiğinde gaz alma ihtimali olmuyor insanların.
    bu sesi kesmenin bir çaresi var mı acaba?
    eğer o şekilde kesme ihtimalimiz yoksa tamamen kesebilir miyiz?
    Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Araç : Chevrolet Lacetti (Sistem serviste takıldı) Garantide

Cevap: Seviye ledleri ikaz sesi

Hareket halinde lpg bitmiş ise sistem sizi uyarmak amaçlı sürekli ikaz verir.Anahtar lpg konumundadır fakat araç benzin ile yol almaktadır anlamı.Elle benzine geçmeniz durumun da ikaz kesilecektir.Lpg dolumundan sonra anahtarı tekrar lpg konumuna almanız yeterli olacaktır.İyi çalışmalar

Talking Cevap: Seviye ledleri ikaz sesi

Alıntı yaltunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Ben yeni BRC kullanmaya başladım. Gaz bitmek üzereyken yaklaşık 1 sn. arayla bip sesi vermekte. Ya benzine geçmem gerekiyor ya da kendisi otomatik geçene kadar o sesi dinlemek zorundayım. Biliyorsunuz i her zaman bip sesi geldiğinde gaz alma ihtimali olmuyor insanların.
    bu sesi kesmenin bir çaresi var mı acaba?
    eğer o şekilde kesme ihtimalimiz yoksa tamamen kesebilir miyiz?
    Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Araç : Chevrolet Lacetti (Sistem serviste takıldı) Garantide
    ikaz sesi geldiğinde lpg göstergesinde BRC yazan dokunmatik düğmeye basıp sesi kese bilirsin ancak lpg aldığınızda bu düğmeye tekrar basmayı unutmayın
    :PDT_95:

2005 toyota corolla aracım ilk çalıştığında benzinde bip bip diye uyarı sesi veriyor.kontağı kapatıp tekrar çalıştırdığımda ses kesiliyor.gaza geçmede problem yok.otomatik geçiyor.bi türlü anlayamadım.cevap yazarsanız sevinirim.BRC my07

Sistemin standart çalışma şekli değil yetkili servise durumu iletirmisiniz.İyi çalışmalar

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler