+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kia Sephia Yakıt Tüketimi

Kia Sephia Yakıt Tüketimi

Merhaba arkadaşlar kia sephia kullanıcıları olarak yakıt verilerinizi burada paylaşalım ben yeni seg07 sistemi kullanmaya başladım. Böylelikle araçlarımızın ne yaktığını öğrenebiliriz. Teşekkürler.

Cevap: Kia Sephia Yakıt Tüketimi

ömer kiacı oldun gittin hayırlı olsun yeni aracın lacettiye noldu ?
    :PDT_95:

Alıntı ozturkil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ömer kiacı oldun gittin hayırlı olsun yeni aracın lacettiye noldu ?
    Teşekkür ederim lacetti duruyor. Ona kıyamam zaten

Merhaba,bende Kia rio 2005 1.5 araç var MY07 takılmıs durumda..
    31 litre gaz ile 330 km sehır dısı 120-130km/h arası sehır ıcı ıse 300 km yol katediyorum..

Kia Sephia montaj aşamasında 20ytl gaz (1860lt) almıştım. şehir içinde 80km sonra bitti. Sağlıklı bir ölçüm olduğuru düşünmüyorum. Tam olarak ne zaman net bir ölçüm yapabilirim. Nasıl bir ölçüm yapmam gerekir.

Talking Cevap: Kia Sephia Yakıt Tüketimi

Alıntı omer1984 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kia Sephia montaj aşamasında 20ytl gaz (1860lt) almıştım. şehir içinde 80km sonra bitti. Sağlıklı bir ölçüm olduğuru düşünmüyorum. Tam olarak ne zaman net bir ölçüm yapabilirim. Nasıl bir ölçüm yapmam gerekir.
    ömer montaj yeni yapıldığı için depoda hava mevcut bu havayı iki üç tam dolu depo bitirdiğinde sistem ata biliyo iki üç depo sonrasında sabah erken saate lpg deposunu fulle vede 50 100 km sonra aynı saatlerde aynı pompadan deponu fulle çıkan rakkamı hesaplarsın .iyi gezmeler
    :PDT_95:

Merhaba arkadaşlar litresi 1890 ytl olmak üzere 58ytl gaz aldım. Şehir içi ve şehir dışı toplam 335km yaptım. 170ykr yakmış oldu. Şehir içi kullanımda 250ykr civarı yakıyor bana fazla geldi. ( Araçım 94 model otomatik vites kia sephia) ilk üç depodan sonra yakıt sarfiyatı normale dönmeye başladı. Otomatik vitesli araçların biraz daha fazla yaktığı söylenir bilmem doğrumu. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler