+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aracın garantisi bitermi

aracın garantisi bitermi

yeni aldığım 1,4 doblo free aracıma lpg taktırmak istiyorum. aracı aldığım yerde brc marka takıyorlar, lakin fiyat ve ödemede anlaşamadık, aracı aldığım yerde lpg taktırdığım takdirde garantisinin sürecegi söylenmişti. başka bir yerde taktırsam aracın garantisi bitermi. (araçta olusabilecek arızanın lpg montajı esnasında veyahut devamında oluştugu tesbit edilirde arızalanan parça garanti kapsamı dışında tutulur demişlerdi) kendi yerlerinde taktırdığımız taktirde bütün arızalarda garanti kapsamında kalacagı nı söylemişlerdi. 1750 ytl peşin ücret istemelerine müteakip bende taksit istemiştim sadece taksit yapamayacaklarını söylediler ondan dolayı anlaşamamıştık.

Cevap: aracın garantisi bitermi

Fiat servislerinde aracın garanti kapsamında yapılan dönüşümlerde kullanılan kitler bu bayilerimize Tofaş Bursa'dan geliyor ve aracın şasi numarası ile takılan kitin seri numarası Fiat servislerin de eşleniyor.O yüzden Fiat bayisi olmayan yetkili bayilerde yapılan montajlar da aracınız mekanik garati dışında kalabiliyor.İyi çalışmalar

bugün gittiğim lpg montajı yapan yerde brc marka lpg kitleri ile ilgili bilgi ve fiyat aldım, yetkili renault marka bir araca brc marka lpg takıyordu. manifoltu delmişlerdi. benim aracımın doblo 1,4 oldugunu ve manifoltun delinmeden takıldıgını söylediğimde, o kitin doblolora olmadıgını sadece woswagen araçlara uygulandıgını söylediler. konuyu daha fazla uzatmamak için üzerine gitmedim. hatta takılan parcaları da gösterdiler lakin dobloya bunlar olmuyor dediler. mecburen deliyoruz sizin aracınızın manifoltu plastik oldugu için çapak kaçma sorunu olmuyor dediler, hatta o kitle performansın düştüğünü de söylediler. şu an yetkili bayiler listesine baktıgımda gittiğim firmanın ismine rastlamadım. şaşmazda mavi otogaz diye bir yerdi. fiyat olarak sizin söylediğiniz şartaların aynısını söyledi.

burada dobloya manifoltu delmeden taktıgınız sistemin resimlerini dahi gördükten sonra, bana neden doblolara olmuyor dediler anlamadım. performansın düştüğünü söylemeleride cabası kafam iyice karıştı.

su an itibari ile kafamda marka olarak kesinlikle brc olacak, lakin manifoltu deleceklermi delmeyeceklermi onu anlamadım. ben delmelerinden yana degilim, malum arac sıfır siz olsanız ne yapardınız.

Lütfen yetkili bayilerimiz ile görüşünüz yetkili bayimiz olmayan yerlerin açıklamalarına itibar etmeyiniz.İyi çalışmalar

teşekkürler

artık sanırım 1.4 doblolarda manifoltu delmeden montaj yapılabilior benzin enjektörlerinin yuvalarından yararlanarak
    OnuRR

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler