+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nissan X-Trail

1- Nissan x-trail marka 2002 model jipime sequent 24 taktirabilir miyim ?
    2- Acaba bu araca daha once sirali sistem takimis mi ? Takilmissa gerformansi nasil ?
    3- Nissan yetkili servisi kesinlikle taktirma,taktirirsan elektronik donanimin coker ve 6-7 milyar masraf cikarir diyor.
    4-Malatyadaki bazi servisler bu isi malatya da yapacak usta yok disari git.diyorlar
    5- japon araclar icin sx-dx kablo diye birsey varmis.Bu kablo yerine universal kablo kullanma diyorlar.
    6-Ayni donusum kitini montaj yapan ustaya gore farkli sonuclar verebilecegi dogru mu ?
    7- Fiyatlar da 1100-1900 YTL arasinda 
    Ben ne yapmaliyim

Merhabalar Sayin Veteriner44...
    Araciniza uygulanacak sistem Sequent 24dur.Yetkili servisiniz anladigim kadari ile kafanizi epeyce karistirmis.Biz ismi gecen aracinizdan 2002 ve 2005 modellerine Sequent 24 uygulamasi yaptik.Sonucu arac sahiplerinden ogrenebilirsiniz.Bize ulasirsaniz size yardimci olmaya calisiriz.
    Ankaradaki yetkili servisler (sadece Nissan icin konusmuyorum) lpg donusumunde BRC markasini tercih ediyorlar.Sizin aracinizdan daha komplike ve zor araclara donusum yapiliyor.Ayrintilari ve daha genis kapsamli bilgiyi bize ulastiginizda sunacagiz...

Sayin Mesut Bey, verdiginiz bilgiler beni rahatlatti.Yani bu model araclara daha onceden basarili montaj yapilmasi guven veriyor.Ilginize de cok tesekkur ederim.
    Malum Malatyada olmamiz sebebiyle bu isin zamanini islerimize gore ayarlamak zorundayim.Ama mutlaka sizde yaptiracagim insallah.
    Belki biraz fazla ince dusunuyorum ama korktugumdan,onu da hosgorursunuz umarim.
    Sevgi ve selamlarimla...

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler